Videosatura platforma TVPlay maina dizainu un tehnisko platformu

Lielākā bezmaksas videosatura platforma Latvijā TVPlay ir piedzīvojusi izmaiņas. Piedāvājot labāko un lietotājiem draudzīgāko servisu, mainīts videoplatformas interfeiss, tādējādi padarot TVPlay vizuālo identitāti mūsdienīgāku, bet lietošanu – ērtāku.

2018. gada 31. jūlijā 12:51

Realizējot vizuālās izmaiņas un meklējot efektīvākos tehniskos risinājumus, TVPlay komanda ir sekojusi jaunākajām tendencēm web dizaina jomā, radot modernu un ērti lietojamu vietni videosatura kvalitatīvai baudīšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mainoties skatītāju paradumiem, pieaug satura pieejamības nozīme. Cilvēks ziņas, televīzijas šovus, filmas, iemīļotos seriālus un citas pārraidēs vēlas skatīties sev izvēlētā laikā un vietā. Lai uzlabotu skatītāju pieredzi, ar jauniem tehniskiem risinājumiem papildināta arī TVPlay mobilā lietotne.

To jau drīzumā varēs atrast AppStore un Google Play veikalos, vai arī iegūt, atjaunojot esošo TVPlay lietotni.

TVPlay vizuālās izmaiņas un tehniskie uzlabojumi ir nozīmīgs pirmais solis lielu pārmaiņu virzienā, kas plānotas šā gada laikā.

TVPlay video portāls darbību Latvijā uzsāka 2010. gadā. Tur pieejams plašs labāko pašmāju seriālu, televīzijas šovu, ziņu raidījumu, ārzemju pārraižu, filmu un citu TV produktu piedāvājums. TVPlay portālā un mobilajā lietotnē apkopots saturs no “All Media Baltics” Latvijā TV kanāliem – TV3, LNT, Kanāls 2, TV6, 3+ – un kanāla Viasat Sport Baltic. Tāpat TVPlay pieejami speciāli veidoti interneta raidījumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm