“Viaplay” zīmols tiek mainīts uz “TVPlay Premium”

“Viaplay”, kas ir lielākā video straumēšanas platforma Baltijas valstīs, maina zīmola identitāti uz “TVPlay Premium”.

2018. gada 13. septembrī 14:39

Platforma lietotājiem piedāvā iespēju skatīties filmas, TV seriālus, sporta pārraižu tiešraides, bērniem domātu saturu, dokumentālās filmas un citu video saturu pēc pieprasījuma. Pakalpojums būs pieejams vietnē “tvplaypremium.lv“,  kā arī iOS un Android lietotnēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šīs pārmaiņas ir daļa no mediju grupas “All Media Baltics” zīmolu atjaunošanas stratēģijas. Šovasar pirmās darbības šajā virzienā jau tika realizētas līdz ar jaunu zīmolu sporta kanālam “TVPlay Sports” (iepriekš “Viasat Sport Baltic”) un “TVPlay” video portālā veiktas vizuālās uzlabojumi. Tāpat “All Media Baltics” ir veicis nozīmīgas investīcijas satura kvalitātē – populārie TV kanāli TV3, LNT, TV6, 3+, Kanāls 2, TVPlay Sports un TV1000 Premium tagad ir pieejami HD kvalitātē 24/7. Aizraujošais “All Media Baltics” digitālais ceļojums turpinās un vēl vairāk pārmaiņu tiks atklāts pasākumā, kas notiks 19. septembrī.

“Nosaukums mainās, bet mūsu solījums klientiem paliek nemainīgs – mēs piedāvājam augstākās kvalitātes video saturu un interesantāko sporta notikumu tiešraides internetā, nodrošinot iespēju skatīties video saturu jebkurā laikā, jebkurā vietā un lietotājam ērtākajā veidā. Ar jauno zīmolu mēs turpināsim stiprināt platformu, ieviest inovācijas un paplašināt mūsu piedāvāto saturu,” – sacīja “TVPlay Premium Baltics” vadītājs Mindaugs Gumausks.

Šī gada jūnijā veiktā “Spinter Research” pētījuma rezultāti rāda, ka “TVPlay Premium” ierindojas TOP3 atpazīstamāko bezmaksas un maksas video straumēšanas platformu vidū Latvijā. Interneta lietotāju skaits, kas atpazīst mūsu servisu, aizvien pieaug – mūsu video satura platforma Latvijā ir otra atpazīstamākā uzreiz pēc “YouTube”.

“Google” Patērētāju barometra dati (2018. gada janvāris) liecina, ka 55% no Latvijā dzīvojošiem interneta lietotājiem katru dienu skatās video saturu tiešsaistē. 39% lietotāju atzina, ka skatās filmas un sporta pārraides uz mazajiem ekrāniem – viedtālruņos vai planšetdatoros.

“TVPlay Premium” abonentiem ir pieejamas populārāko sporta notikumu tiešraides HD kvalitātē, tai skaitā Kontinentālā hokeja līga, UEFA Čempionu Līga, Turkish Airlines Eirolīga, Anglijas Futbola premjerlīga u.c. Tāpat platformā ir pieejamas jaunākās filmas un TV seriāli, kā piemēram, “Kas ir Amerika?” ar Sašu Baronu Koenu, “Jaunais pāvests”, “Tvinpīka”, kā arī visas klasiskās TV komēdijas kā “Draugi” un daudzas citas. Latvijā populārākie seriāli (kā piemēram “Viņas melo labāk”) “TVPlay Premium” platformā ir pieejamas pat ātrāk nekā televīzijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“TVPlay Premium” ir lielākā tiešsaistes video straumēšanas platforma Baltijas valstīs, kas piedāvā lietotājiem iespēju bez reklāmām skatīties filmas, TV seriālus, pārraides bērniem, dokumentālās filmas un labākās sporta pārraides jebkurā laikā datoros, planšetdatoros vai viedtālruņos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm