Vai tiešām iespējams apvienot jēdzīgu treniņu ar videospēļu spēlēšanu? Testē Rihards no kanāla "2Centi"

0 Komentāru
Vai tiešām iespējams apvienot jēdzīgu treniņu ar videospēļu spēlēšanu? Testē Rihards no kanāla

Spēlēt videospēles un vienlaicīgi trenēties, lai uzturētu sevi labā formā – šāds “kombo” jau iepriekš ir bijis piedāvājumā videospēļu tirgū, taču līdz šim šie risinājumi nav guvuši pārāk lielu atsaucību vai arī nav pietiekami labi pildījuši kādu no divām minētajām funkcijām. Šobrīd pie apvāršņa parādījies jauns censonis.

Runa ir par “RingFit Adventure”, ko piedāvā “Nintendo”. Šo produktu priekš mums visiem testē Rihards no “YouTube” kanāla “2Centi”. “RingFit Adventure” ir papildinājums “Nintendo” video spēļu konsolei “Switch”, kas nozīmē, ka viens bez otra šie produkti nepiedāvā “izklaidi” treniņš + videospēles.

Dažos vārdos raksturojot šo ierīci, tas ir labs veids, kādā sevi uzturēt sevi formā, ja neplāno doties uz sporta zāli vai izskriet aplīti “pa rajonu”. Turklāt vienlaicīgi tu spēlē videospēli, kurai ir sižeta līnija. Ja nevēlies sekot spēles sižetam, tad vari izmēģināt kādu no spēles izaicinājumiem, kurus pildot tu trenē noteiktas muskuļu grupas.

Labās ziņas vēl ir tās, ka, pēc Riharda teiktā, “RingFit Adventure” piedāvā arī salīdzinoši precīzu pulsometru un arī apskatīt statistiku pēc paveiktajiem treniņiem, proti, cik kalorijas esi nodedzinājis.

Vai šis būs veiksmīgs produkts, rādīs laiks un tirgus dati, taču šobrīd “Nintendo” piedāvājums ir gana interesants.

Detalizētu produkta apskatu skaties Riharda sagatavotajā video!

0 Komentāru