Vai dāņi valda pār pasauli? Noskaidro “Counter‑Strike: Global Offensive” pasaules čempionāta favorītus!

Ikviens, kurš sevi sauc par videospēļu fanu, pavisam noteikti kaut reizi ir iemēģinājis savu roku vienā no pasaulē zināmākajām videospēlēm “Counter-Strike”. Tās jaunākā versija “Global Offensive” ir viena no trim disciplīnām, kas iekļauta “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātā Polijā. Laiks apskatīt komandas, kas piedalās turnīrā.

2017. gada 28. februārī 14:46

Par spēli

“CS:GO” liekus komentārus neprasa – “Counter-Strike” sērijas spēles jau no pašiem pirmsākumiem iekarojušas “geimeru” simpātijas. Tā ir pirmās personas šaušanas videospēle, kuru izdevuši “Hidden Path Entertainment” un “Valve Corporation” (šie izstrādātāji laiduši klajā arī citu grāvēju, uz kura bāzes veidota visa “Counter-Strike” sērija – “Half-Life”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā iznākusi 2012. gada augustā uz “Windows” un “OS X” operētājsistēmām, kā arī spēļu konsolēm “Xbox 360” un “Playstation 3”. Spēlētāji tiek iedalīti divās komandās – teroristos un specvienībās, kuriem jāpilda dažādas misijas, atkarībā no spēļu kartes. Teroristiem ir vai nu jāuzstāda bumba noteiktā vietā vai arī jāsargā savi sagrābtie ķīlnieki. Savukārt specvienības komandai šī buma jāneitralizē vai arī jāizglābj ķīlnieki, kuri sagūstīti.

Par turnīra norisi

“CS:GO” turnīram kvalificējušās 12 komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās – katrā pa sešām. Uz izslēgšanas turnīru kvalificējas trīs komandas no katras grupas – labākais rezultāts automātiski kvalificējas pusfinālam, bet otro un trešo vietu ieguvējas izspēlēs ceturtdaļfinālu.

Ceturtdaļfinālā un pusfinālā cīkstēšanās notiks līdz divām uzvarām, bet finālā uzvarētājiem jābūt labākajiem trijās izspēlēs.

Šā turnīra uzvarētāji mājās dosies ar 250 tūkstošiem ASV dolāru.

Foto

Eiropa un Dānija valda

Atšķirībā no iepriekšējās virtuālajām sacensībām, kur “League of Legends” turnīrā pārsvarā bija komandas no Āzijas (kā arī gandrīz katrā Eiropas komandā bija pa kādam korejietim), šoreiz aina nedaudz cita. No 12 turnīra komandām, septiņas ir no Eiropas, bet pārējās sadala Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas kontinentu.

A grupā startē “OpTic Gaming” no ASV, “Astralis” no Dānijas, zviedru “Ninjas in Pijamas” un “fnatic“, kā arī jauktā Eiropas komanda “FaZe Clan” un brazīļu “Immortals“.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

B grupā atrodamas vēl divas dāņu komandas – “Heroic” un “North“, kā arī “Natus Vincere” no Ukrainas, “Virtus.pro” no Polijas, “SK Gaming” no Brazīlijas un “Cloud9” no ASV.

Pašreiz pēc publiski pieejamā ranga, šī turnīra favorīti ir dāņu “Astralis” un poļu “Virtus.pro”, jo tieši šīs komandas ieņem attiecīgi pirmo un otro vietu. Uzreiz aiz viņiem seko “SK Gaming” no Brazīlijas. Topa ceturto vietu ieņem vēl viena brazīļu vienība “Luminosity Gaming”, bet viņi šajā turnīrā nepiedalās.

Pasaules ranga sadalījums, TOP 10

  1. “Astralis”, Dānija
  2. “Virtus.Pro”, Polija
  3. “SK Gaming”, Brazīlija
  4. “North”, Dānija
  5. Natus Vincere”, Ukraina
  6. “OpTic Gaming”, ASV
  7. “Gambit”, Kazahstāna (turnīrā nepiedalās)
  8. “Ninyas in pyjamas”, Zviedrija
  9. “Faze Clan”, Eiropa
  10. “fnatic”, Zviedrija

Aiz lielā desmitnieka atrodamas vēl trīs turnīra dalībnieces – “Cloud9” no ASV (11. vieta), “Heroic” no Dānijas (18. vieta), “Immortals” no Brazīlijas (21. vieta).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm