“Tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā iPhone” – Kuks par jauno “iPhone X”

Tehnoloģiju kompānija “Apple” savus fanus iepazīstinājusi ar trīs jauniem “iPhone” modeļiem. Pēdējo no tiem – desmito – “Apple” dēvē kā straujāko tehnoloģiju izrāvienu kopš pirmā “iPhone” modeļa, kas tika laists klajā tieši pirms desmit gadiem. “iPhone 10” būs īpašs ar to, ka tam iestrādāta sejas atpazīšanas tehnoloģija – kas mobilo ierīci atslēdz.

2017. gada 13. septembrī 19:49

Apritējuši desmit gadu, kopš tehnoloģiju gigants “Apple” ar leģendāro Stīvu Džobsu priekšgalā prezentēja savu pirmo viedtālruni, ko lepni nodēvēja par “iPhone”. Tā bija revolūcija viedtālruņu tirgū, un katra nākamā jaunā telefona prezentāciju tehnoloģiju fani allaž gaidījuši ar lielu nepacietību. Jaunākais “iPhone X”  simbolizējot pagrieziena punktu, kopš Stīvs Džobss aizsāka mūsdienu viedtālruņu ēru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tims Kuks
“APPLE” IZPILDDIREKTORS

Šis ir desmitais “iPhone”. Jāsaka, tas ir lielākais lēciens, kāds bijis kopš pirmā “iPhone”.

Jaunā modeļa telefona ekrānu ietver ļoti plānas tālruņa korpusa maliņas. Ekrāna augšdaļā ir īpaši sensori, kas trijās dimensijās noskenē un atpazīst lietotāja seju, jo viedtālruņa lejasdaļā vairs nav lielā poga un pirkstu nospieduma lasītāja.

Katru reizi, kad jūs paskatāties uz telefonu, tas atpazīst jūsu seju ar īpašu apgaismotāju – pat tumsā. Seja tiks atpazīta, un ekrāns atbloķēts. Jūsu sejai ir radīts matemātisks modelis, un katru reizi, kad vēlaties tālruni atbloķēt, tiek nolasīts, vai sejas vaibsti sakrīt ar sākotnēji iestatīto matemātisko modeli.

Eiropā desmitais “iPhone” būs pieejams novembrī un maksāšot vairāk nekā 1 300 eiro. Līdzīgi kā nupat izlaistajiem astotajiem “aifoniem”, modeļiem būs iespējama bezvadu uzlāde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm