tv3.lv

“Samsung” Eiropā vairs netirgos portatīvos datorus

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics Co.” paziņojis, ka pārtrauks portatīvo datoru tirdzniecību Eiropā. Lēmums tiek skaidrots ar vājo pieprasījumu.

2014. gada 25. septembrī 14:01

Šis lēmums skar arī “ChromeBook” portatīvo datoru modeļus, kas iepriekš bija ieguvuši visai lielu patērētāju popularitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Samsung” šādu paziņojumu publiskojis pēc tam, kad “Sony” šā gada sākumā paziņoja, ka pārdod “Vaio” personālo datoru biznesu un šo segmentu pamet pilnībā.

“Samsung” norāda, ka līdzīgu lēmumu varētu pieņemt arī citos pasaules reģionos.

“Mēs ātri pielāgojamies tirgus vajadzībām un pieprasījumam,” vēsta kompānija. “Eiropā mēs pagaidām pārtrauksim portatīvo datoru, tostarp “Chromebook” modeļu, tirdzniecību. Šis lēmums ir konkrēts šim reģionam un obligāti neatspoguļo apstākļus citos tirgos.”

Tirgus izpētes uzņēmums IDC prognozē, ka portatīvo datoru tirdzniecība lielajos tirgos šogad pieaugs par 5,6%, daļēji kompensējot pērn reģistrēto kritumu.

Taču “Samsung” neierindojas piecu lielāko personālo datoru tirgotāju vidū un konkurenti, šķiet, ir tie, kas veicina šo izaugsmi, norāda analītiķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm