tv3.lv

Roboti – viesmīļi, runājoši un apkārt braukājoši bankomāti, ķīnieši Rīgā izrāda nākotnes tehnoloģijas

Šodien, 11. oktobrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā durvis apmeklētājiem atvēris lielākais Baltijas biznesa tehnoloģiju pasākums ”RIGA COMM 2018”, kas piedāvā konferences un nozares izstādi.

2018. gada 11. oktobrī 22:32

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar dažādām prezentācijām par jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām, aktuāliem biznesa un IT risinājumiem no vairāk nekā 180 uzņēmumiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Luksemburgas, Lielbritānijas, Turcijas, Ķīnas, ASV, Kanādas u. c.

No Ķīnas ieradušies četrdesmit deviņi vadošie uzņēmumi, kuri demonstrē novatoriskas tehnoloģijas un produktus, viedās pilsētas pakalpojumus, aktualitātes elektroenerģētikā, enerģētikā, robotikā u. c.  Bija redzami mazi robotiņi, kuri varētu būt nākotnes viesmīļi. Ķīnā jau vairākās ēdināšanas vietās ir šādi digitālie viesmīļi.

Tāpat arī izstādē ir apskatāms robots – bankomāts, kuram ir izveidota sejiņa, tas braukā apkārt un sarunājas. Bija apskatāmas arī dažādas jaunākās novērošanas tehnoloģijas un pat vēja parku maketi.

Abās ”RIGA COMM” dienās uz sešām skatuvēm notiks 10 praktiskas un iedvesmojošas konferences, kurās uzstāsies vairāk nekā 150 ekspertu. Būs arī Praktiskā 3D, Lietu interneta, Mašīnmācīšanās praktiskā lietojuma, Blokķēdes tehnoloģiju konference, Vadītāju forums u. c. Abas izstādes dienās ”RIGA COMM 2018” hallē Nr. 1 notiks ”Ķīnas Iekārtu un elektronikas ražotāju izstāde Latvijā 2018”, kuras mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības apmaiņu un sadarbību starp Ķīnu un Latviju. Šo izstādi interesenti var apmeklēt ar ”RIGA COMM 2018” biļeti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm