RIHARDS TEHNIĶIS: ”Apple” bezvadu austiņu ”AirPods” PRO versija – vai ir vērts tērēties?

1 komentārs
RIHARDS TEHNIĶIS: ”Apple” bezvadu austiņu ”AirPods” PRO versija – vai ir vērts tērēties?

Pavisam nesen pie patērētājiem nonācis kārtējais tehnoloģiju kompānijas ”Apple” jaunums – šoreiz tās ir austiņas, proti, jaunākā ”AirPods” versija – ”AirPods Pro”. To, vai ir vērts tērēties un iegādāties šīs austiņas, savā video tev palīdzēs izlemt Rihards no ”2centi” komandas.

Pirmā un, iespējams, redzamākā atšķirība no līdzšinējām ”AirPods” austiņām ir tā, ka Pro versija ir krietni dārgāka. To cena ”Apple” mājaslapā ir 249 eiro, kamēr ”parastās” šā paša ražotāja bezvadu austiņas maksā 159 vai 199 eiro, atkarībā no tā, vai izvēlies kastīti, kurai ir bezvadu uzlādes iespēja vai nav.

Lielākie jaunumi, kas tiek piedāvāti ”AirPods” versijā Pro, ir aktīvā trokšņu slāpēšana, skaņas caurlaidības režīms (ar mērķi dzirdēt to, kas notiek apkārt), pielāgojums austiņu izmērs (tas tiek piedāvāts nomainot austiņu silikona uzmavu). Kā šīs funkcijas darbojas, ļoti labi varat redzēt šim rakstam pievienotajā video.

Arī austiņu kastīte tiek piedāvāta tāda, kas nodrošina bezvadu uzlādes funkciju. Jāsaka, ka ietaupīt uz šīs funkcijas esību vai neesamību nesanāks, jo pagaidām ir tikai viena versija.

Par to, vai noteikti nepieciešams uzreiz pāriet no vecajām uz jaunajām ”AirPods”, jāspriež katram pašam, taču to, kādi ir reālie ieguvumi jaunajām ”Apple” austiņām, tev pastāstīs Rihards. Skaties video!

Citus ”2centi” video meklē šeit!

1 komentārs