Radīta tehnoloģija, kas palīdz pieskatīt suņus un kaķus, kamēr saimnieka nav mājās

Moderno tehnoloģiju ražotāji nav aizmirsuši par četrkājainajiem draugiem un ir izdomājuši, kā mīluļus pieskatīt, izkustināt un pat iedot kādu našķi, saimniekiem nemaz neatrodoties mājās.

2016. gada 4. martā 11:38

Vai kādreiz esat domājuši, ko dzīvnieki dara, kad neesat mājās? Viedtālrunis un neliela īpaša ierīce ir viss, kas nepieciešams, lai to noskaidrotu! Petzi aplikācija un kamera ļauj sarunāties ar dzīvniekiem, uzņemt fotogrāfijas un pat iedot našķus, lai arī, cik tālu no četrkājainajiem draugiem jūs atrastos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad neesmu mājās, man parasti ļoti pietrūkst manu mājdzīvnieku. Tas ir brīnišķīgi, ka varu arī attālināti sekot viņu gaitām un sarunāties. Iespēja iedot našķīti vispār ir fantastiska!” saka suņa saimniece Anna.

Šī ir tikai viena no kompānijas Pet tech inovācijām, kas radītas, lai atvieglotu saimnieku rūpes par saviem mīluļiem. Vēl radīta GPS kakla siksna, kas viedtālruņa kartē uzrāda, kur mīlulis atrodas. Tas ļauj četrkājainos draugus pieskatīt, dodoties pastaigās, un viegli atrast noklīšanas gadījumā. Turklāt kakla siksna arī atvieglo rūpes par dzīvnieka veselību un labsajūtu – tā monitorē un uzglabā datus par suņa fizisko aktivitāti un miega daudzumu.

Izveidotas arī dažnedažādas citas tehnoloģijas – iespēja dzīvniekam pašam, piespiežot pogu, piezvanīt saimniekam un pat parādīties ekrānā. Ierīces, kas spēlējas ar mājas palikušajiem mīluļiem un pat tehnoloģija, kas ļaujot dzīvniekiem runāt cilvēka balsī…

Lai arī tehnoloģijas nenoliedzami padara mīluļu un saimnieku ikdienu aizraujošāku, eksperti atgādina – līdzīgi, kā ar komunikāciju sociālajos tīklos, arī attiecībā uz dzīvniekiem jāatceras – virtuālā komunikācija nevar aizstāt realitāti. Un pašam dzīvniekam laimīgākie brīži vienmēr būs tie, kas pavadīti klātienē – līdzās savam saimniekam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm