tv3.lv

Pirms pārvākšanās uz jaunajām telpām ”TechHub” izrāda veco mājvietu Vecrīgā

Oktobra vidū Latvijas start-up koprades telpas ”TechHub Riga” no Šķūņu un Kaļķu ielas Vecrīgā tiks pārceltas uz plašāku ”mājvietu” Līvu laukumā, stāsta ”TechHub Riga” pārstāve Inese Mūrniece. Kamēr tas vēl nav noticis, portāls Skaties.lv piedāvā Tev ielūkoties pašreizējās kopā strādāšanas telpās, kurās patlaban darbojas 70 cilvēki.

2014. gada 30. septembrī 11:03

Pašreizējo ”TechHub Riga” telpu Kaļķu ielā 15 un Šķūņu ielā 19 platība ir 500 kvadrātmetri, taču Līvu laukumā jaunie Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi apdzīvos 800 kvadrātmetru plašas telpas Līvu laukumā, Kaļķu ielā 12/14.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd ”TechHub Riga” biedru skaits ir 70, un viņi pārstāv kopumā vairāk nekā 30 Latvijas start-up uzņēmumus. Ievācoties jaunajās telpās, ”TechHub” varēs palielināt biedru skaitu līdz 150.

”Vecās telpas kļuvušas par šauru, un uzskatām pārvākšanos par nozīmīgu turpinājumu, lai palīdzētu Latvijas start-up videi attīstīties. Jaunajās telpās, kuru oficiālā atklāšana paredzēta 21. novembrī, būs kopdarbības telpas, sapulču telpas, īpašas komandu telpas, virtuve, terase un internets,” Skaties.lv stāstīja I. Mūrniece.

Lūk, kā pašlaik izskatās ”TechHub” telpas Vecrīgā!

“TechHub Riga” tika izveidots 2012. gadā kā nodibinājums. “TechHub Riga” darbojušies tādi start-up uzņēmumi kā “Infogr.am”, “Froont”, “Cobook”, “Fastr Books” un “Sellfy”. Nodibinājuma valdi veido brīvprātīgie, un tās sastāvā ir Gunārs Grundštoks, Māris Daģis, Ernests Štāls, Andris K. Bērziņš, Anna Andersone un Viesturs Sosārs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm