Pirmo reizi Latvijā un HD kvalitātē! “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāts TIEŠRAIDĒ portālos Skaties.lv un TVPLay

Ja šajā nedēļas nogalē Polijas pilsētā Katovicē uz čempionātu “Intel Extreme Masters” pulcēsies planētas labākie “geimeri”, lai sacenstos par prāvu naudas summu, spēlējot “League Of Legends”, “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II”. Un mums tev ir labas ziņas – to visu tiešraidē translēs portālos Skaties.lv un TVPlay, turklāt HD kvalitātē!

2017. gada 23. februārī 16:08

Un arī tas vēl nav viss – “League Of Legends”, kā arī “Counter-Strike: Global Offensive” spēļu finālus rādīsim arī televīzijā TV6, kur tos komentēs Ģirts Timrots kopā ar Latvijas videospēļu ekspertiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiešraides Skaties.lv un TVPlay

  • 25. un 26 februāris – “League Of Legends”
  • 3., 4. un 5. marts – “Counter-Strike: Global Offensive” un “StarCraft II”

TV6 rādīsim spēļu finālus ar komentāriem

28. februārī:

  • plkst. 22.10 – Intel Extreme Masters Pasaules čempionāta apskats
  • plkst. 22.40 – “League Of Legends” fināls un uzvarētāju apbalvošana

7. martā:

  • plkst. 22.10 – Intel Extreme Masters Pasaules čempionāta apskats
  • plkst. 22.40 – “Counter-Strike: Global Offensive” fināls un uzvarētāju apbalvošana

Par čempionāta norisi

Šajā čempionātā tiks izspēlētas trīs spēles – “Counter-Strike: Global Offensive”, “League of Legends”, kā arī “StarCraft II”. Pirmajās divās par balvu cīnīsies komandas, bet “StarCraft II” notiks individuālās cīņas.

25. februārī paredzēts izspēlēt “League of Legends” grupu turnīru, bet dienu vēlāk būs izslēgšanas spēles un lielais fināls, kurā uzvarētāju komanda mājās brauks par 150 tūkstošiem dolāru bagātāka.

Pēc nedēļas no 3. līdz 5. martam cīkstēšanās norisināsies tādās videospēlēs kā “CS:GO” un “StarCraft II”, kur, savukārt, abu turnīru uzvarētāji savā kontā varēs ieskaitīt 250 tūkstošus ASV dolāru.

Katovicē šāda ranga turnīrs norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas. To visu varēs vērot tiešraidē portālos Skaties.lv un TVPlay, bet pie komentēšanas ķersies visiem labi pazīstamais Ģirts Timrots. Informācija par laikiem sekos.

Foto: ieskats “IEM Katowice” turnīrā 2015. gadā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm