tv3.lv

Cerībā iegūt jauno “iPhone” cilvēki sāk nakšņot rindās pie “Apple” veikaliem

ASV tehnoloģiju gigants “Apple” iepazīstinājis ar saviem jaunākajiem viedtālruņiem -”iPhone6” un ”iPhone 6 Plus”. Lai arī veikalu plauktos ASV tie nonāks pēc vairākām dienām, cilvēki sākuši veidot rindas pie kompānijas veikaliem ”Apple Store”, līdzi ņemot saliekamos krēslus un gultas.

2014. gada 10. septembrī 9:22

Jaunie ”iPhone” modeļi ir par pusmilimetru plānāki nekā iepriekšējie kompānijas viedtelefoni. ”iPhone 6” ir “iPhone 5S” modeļa tiešais pēctecis, savukārt ”iPhone 6 Plus” ir lielāks par iepriekšējo telefonu un tam ir 5,5 collu ekrāns. Tāpat ierīcei ir uzlabota arī ekrāna izšķirtspēja, kompānijas pārstāvji skaidroja “Apple” jaunāko produktu prezentācijā, kas notika Kalifornijas štata pilsētā Kupertīno.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”iPhone 6” ar 16 gigabaitu atmiņu tiks tirgots par 199 ASV dolāriem, savukārt ”iPhone 6 Plus” 16 gigabaitu ierīces cena būs 299 ASV dolāri.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunās ”Apple” ierīces būs pieejams pelēkā, sudraba vai zeltītā tonī.

Vienlaikus ar ”iPhone 6” tālruņiem “Apple” prezentēja arī savu viedpulksteņa versiju, kurai dots nosaukums “Apple Watch”. Tāpat kompānijas vadītājs Tims Kuks izrādīja kompānijas jauno mobilo maksājumu produktu ”Apple Pay”. Tā piedāvā iespēju norēķināties par precēm, izmantojot “iPhone” un nedaloties ar kredītkartes informāciju.

Lai gan tirdzniecībā ASV un citos lielākajos pasaules tirgos jaunie ”iPhone” nonāks 19. septembrī, simtiem cilvēku jau tagad garās rindās nakšņo pie kompānijas veikala Ņujorkā un citās ASV pilsētās, lai iegūtu iespēju kāroto telefonu iegādāties pirmajiem.

Līdz gada beigām jaunais viedtālrunis būs pieejams 115 pasaules valstīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm