tv3.lv

“Microsoft” atliek “Xbox” izlaišanu Ķīnā

ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Microsoft” atlicis spēļu konsoles “Xbox” izdošanu Ķīnā, kas esot “vēsturisks notikums”. Bija iecerēts, ka otrdien konsole nonāks pārdošanā Ķīnā pirmo reizi pēc 14 gadus ilguša aizlieguma. Kompānija neieslīga paskaidrojumos par atlikšanas iemeslu, tikai norādīja, ka vajagot vairāk laika.

2014. gada 22. septembrī 23:51

“Microsoft” sola, ka populārā spēļu konsole tikšot izdota Ķīnā līdz gada beigām.

“Par spīti panāktajam progresam mums nepieciešams vēl nedaudz laika, lai mūsu potenciālajiem faniem Ķīnā piedāvātu labāko iespējamo pieredzi,” teikts “Microsoft” oficiālajā blogā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“”Xbox One” izlaišana būs vēsturisks notikums spēļu mīļotāju un ģimeņu dzīvē,” uzsvērts paziņojumā. “”Microsoft” un “BesTV” atklās pirmo tāda veida konsoli Ķīnā.”

Jūlijā “Xbox One” tika pieteikta kā pirmā Ķīnā pieejamā spēļu konsole kopš 2000.gada. Tagad Ķīnas valdība atļāvusi ārvalstu firmām ražot konsoles Šanhajas brīvās tirdzniecības zonā pārdošanai vietējā tirgū.

“Microsoft” sāncensis “Sony”, kas ražo spēļu konsoli “PlayStation”, decembrī brīvās tirdzniecības zonā sāks sadarbību ar vietējām kompānijām, lai palaistu Ķīnas tirgū savu produktu.

Aģentūra AFP vēsta, ka “Microsoft” draudot pārbaude par “monopolistiskām darbībām” saistībā ar operētājsistēmu “Windows” un “Office” programmatūru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm