Mediju grupas “All Media Baltics” TV kanāli Latvijā turpmāk skatāmi HD kvalitātē

Turpmāk mediju grupas “All Media Baltics” (“AM Baltics”) Latvijā visi TV kanāli – TV3, LNT, 3+, TV6, Kanāls 2 – būs pieejami HD jeb augstas izšķirtspējas kvalitātē.

2018. gada 26. jūlijā 9:20

“Mēs esam patiesi gandarīti, ka varam iepriecināt mūsu uzticamos skatītājus. Visu mūsu kanālu raidīšana HD kvalitātē ir būtisks lēciens televīzijas skatīšanās pieredzē, kas tagad ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kura operators piedāvā mūsu grupas kanālus. Turpmāk ikviens skatītājs varēs baudīt neticami krāšņu attēlu un dzidru skaņu,” saka “AM Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena un piebilst:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Skatītājiem, kuri iemīļojuši pašmāju veidotos seriālus, piemēram, “Viņas melo labāk” un vērienīgos šovus “X Faktors”, “Dziesmu duelis”, “Izklausies redzēts” un citus, noteikti būs baudījums, vērojot aktieru un dalībnieku atraktīvos skatuviskos tēlus, daudzveidīgās emocijas un šovu starmešu gaismu radīto īpašo vizuālo noformējumu. Holivudas filmu mīļotāji noteikti novērtēs attēla kvalitāti, redzot skaistos dabas un dzīvesstila skatus, bet vēsturisko seriālu cienītāji varēs jūsmot par krāšņo zīda un samta tērpu glāsmainumu un dārgakmeņu kristālskaidro mirdzumu. Arī skatītākie ziņu izlaidumi un informatīvie raidījumi iegūs jaunu vizuālo un skaņas kvalitāti, vairojot skatītājiem klātesamības sajūtu dažādos aktuālos notikumos. Vienaldzīgi noteikti nepaliks arī mūsu sporta pārraižu skatītāji, kuriem, pateicoties dzidrajam attēlam, būs iespēja piedzīvot patiesu emociju asumu.”

Kā pirmais visus “AM Baltics” kanālus HD kvalitātē saviem klientiem nodrošinās SIA “Lattelecom”. Plānots, ka nākotnē arī citi operatori piedāvās saviem klientiem mūsu televīzijas kanālus augstā izšķirtspējā.

“AM Baltics” Latvijā HD kvalitātē nodrošinās gan kanālu pārraidīšanas signālu, gan arī saturu. Turpmāk viss Latvijā ražotais oriģinālsaturs tiks veidots HD kvalitātē, tādā kvalitātē būs arī iepirktās filmas un raidījumi. Jāatzīst gan, ka daudzas skatītāju iemīļotās “vecās labās” kinofilmas vēl joprojām būs SD kvalitātē, jo HD kvalitātē nav pieejamas.

Pāreja uz TV kanālu pārraidīšanu un satura ražošanu HD kvalitātē ir viens no pagājušā gada rudenī izziņotās 10 miljonu eiro vērtās investīciju programmas projektiem, kas īstenots, lai turpinātu pilnveidot mūsu piedāvājumu un radītu izcilu izklaides pieredzi skatītājiem. Šā projekta ietvaros veiktas arī investīcijas, lai papildinātu tehniskā nodrošinājuma klāstu tieši HD kvalitātes satura ražošanai.

Jau informējām, ka jūlijā sāka strādāt jaunā “AM Baltics” HD pārvietojamā televīzijas stacija (PTS), un kanālu TV3 HD kvalitātē sāka pārraidīt mediju grupas satelīttelevīzijas uzņēmums VIASAT.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modernais tehniskais nodrošinājums ļauj piedāvāt TV3, LNT un citu mediju grupas telekanālu skatītājiem augstas izšķirtspējas tiešraides no dažādiem kultūras, sporta, izklaides un citās jomās svarīgiem notikumiem. Pasaulē populārā šova “X Faktors” otrā sezona, labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” tradicionālais koncerts,  Kontinentālās hokeja līgas komandas Rīgas “Dinamo” mājas spēles – šī ir tikai daļa no pasākumiem, kur līdz gada beigām tiks izmantotas jaunās tehniskās iespējas.

Šobrīd jau vairumam mājsaimniecību Latvijā ir televizors, kas nodrošina attēla skatīšanos HD. Tas nozīmē ne tikai labāku attēla kvalitāti, bet arī ātrākas kadru maiņas, lielāku attēla kontrastu un plašāku krāsu paleti.

Jāatzīmē, ka arī Lietuvā un Igaunijā “AM Baltics” piedāvā savus kanālus HD kvalitātē.

Īsumā par “All Media Baltics” Latvijā

2017. gada 18. oktobrī tika noslēgts darījums, kura rezultātā starptautisks aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums “Providence Equity Partners” iegādājās Zviedrijas mediju grupas “MTG” biznesu Baltijā. Jauniegādātais uzņēmums Latvijā turpina strādāt ar nosaukumu “All Media Baltics” un nodrošina televīzijas kanālu TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, radio Star FM, lielākā Latvijas video portāla TVPlay, ziņu un izklaides portāla Skaties.lv, VIASAT satelīttelevīzijas un SmartAD darbību Baltijas valstīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm