Līdz 9. augustam iespējams pieteikties “Riga TechGirls” populārākajai mācību programmai

8. augustā 8:31

“Riga TechGirls” mācībām “Iepazīsti tehnoloģijas” pieteikušies jau vairāk nekā 3000 dalībnieku. “Riga TechGirls” vadītāja Anna Andersone TV3 raidījumā “900 sekundes” atklāj, ka mācību mērķis ir parādīt visas iespējas, ko nodrošina IT nozare.

Vēl līdz 9. augustam ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties bezmaksas tiešsaistes mācību programmai “Iepazīsti tehnoloģijas”, ko rīko biedrība “Riga TechGirls” ar “Google.org”, “Tet” un citu tehnoloģiju uzņēmumu atbalstu. Mācībās, kurām šobrīd ir pieteikušies jau vairāk nekā 3000 dalībnieku, varēs gūt ieskatu par dažādām informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) profesijām un aktualitātēm tehnoloģiju jomā.

Mācību programma “Iepazīsti tehnoloģijas” norisināsies no 9. augusta līdz 27. oktobrim kā lekcijas un semināri latviešu valodā divas reizes nedēļā tiešsaistē. Tajās tiks apskatītas tādas IKT jomas kā kiberdrošība, mākslīgais intelekts, datu analītika, dizaina domāšana, programmēšana, projektu vadība, testēšana un citas.

Veiksmīgi izpildot testus par apgūto vielu, “Riga TechGirls” dalībniekiem izsniegs arī mācību sertifikātu. “Iepazīsti tehnoloģijas” lektori būs IKT jomā strādājoši speciālisti, galvenokārt sievietes, kuras ne vien dalīsies zināšanās, bet arī sniegs programmas dalībniekiem nepieciešamo atbalstu un motivāciju. Turklāt nodarbības būs iespējams noskatīties sev vēlamā laikā arī ierakstā.

“Iepazīsti tehnoloģijas” mācību programmas vadītāja Elīna Smilga teic, ka mācības paredzētas ikvienam interesentam gan bez, gan ar iepriekšējo pieredzi, kā arī bez vecuma ierobežojuma. Programmas mērķis nav iemācīt programmēt, bet gan sniegt ieskatu IKT jomās, tādējādi radot izpratni par šo nozari un tajā nepieciešamajām prasmēm.

“Ar šīm mācībām vēlamies ieinteresēt arvien vairāk cilvēku attīstīt savas digitālās prasmes un izmantot jauno tehnoloģiju iespējas,” saka Smilga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm