tv3.lv

Latvijā sāk uzstādīt pirmos bezkontakta karšu bankomātus

“BlueOrange Bank” uzstādījusi Latvijā pirmos bezkontakta karšu bankomātus, informē bankas Sabiedrisko attiecību un komunikācijas pārvaldes vadītāja Ingrīda Šmite.

2018. gada 26. februārī 15:52

No pirmdienas, 26. februāra, darbam ar bezkontakta kartēm ir gatavi “BlueOrange Bank” bankomāti Smilšu ielā 6 un Aspazijas bulvārī 22, viesnīcas “Kempinski” ēkā. Savukārt tuvāko nedēļu laikā “BlueOrange Bank” bezkontakta karšu bankomāti darbu sāks arī tirdzniecības centros “Alfa” un “Spice”, kā arī bankas klientu apkalpošanas centrā Vecrīgā, Jēkaba ielā 2.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Egita Ērmane
“BlueOrange Bank” E-komercijas pārvaldes projektu vadītāja

Bezkontakta karšu bankomāts skaidras naudas izņemšanas procesu padara vieglāku un ērtāku. Šāds bankomāts nodrošina visas pamatfunkcijas – skaidras naudas izņemšanu un iemaksu (bankomātos, kuros ir paredzēta iemaksas funkcija), kartes pēdējo 10 darījumu pārskatu, kā arī informāciju par bilances atlikumu, taču veic to ātrāk, jo līdz minimumam tiek samazināts veicamo darbību skaits. Bezkontakta funkcionalitātes izmantošana neprasa kartes ievietošanu bankomātā, līdz ar ko tiek samazināta iespēja klientiem aizmirst karti. Tomēr darbība joprojām tiek apstiprināta ar PIN kodu, padarot to pilnīgi drošu.

“BlueOrange” ir pirmo banku vidū arī Baltijas valstīs, kas uzstāda savus bezkontakta karšu bankomātus. Pirmos bankomātus ar bezkontakta funkcionalitāti tikai naudas noņemšanai no savām kartēm 2016. gadā ir uzstādījusi viena no Igaunijas bankām.

Bankomātos var izņemt skaidras naudas līdzekļus, izmantojot “Mastercard” vai “Visa” kartes. Taču bezkontakta funkciju pagaidām varēs izmantot tikai “BlueOrange” izsniegto karšu īpašnieki. Vienlaikus banka informē, ka turpinās darbu, lai pirmie Baltijā saskaņotu savu bankomātu darbību ar citām bankām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm