Jauna aplikācija palīdz vāciešiem atrast tuvumā esošus bēgļus

2016. gada 21. janvārī 9:10

Berlīnē sākusi darboties jauna lietojumprogramma Refoodgee, kas palīdz vietējiem iedzīvotājiem uzzināt to bēgļu atrašanās vietu, kuriem ir nepieciešama pārtika, vēsta portāls idigitaltimes.com.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aplikācija palīdz vienu otram atrast tos cilvēkus – tādus, kas runā vienā vismaz vienā kopīgā valodā, kā arī kuriem sakrīt ēdinu gaumes. Bēgļu un vāciešu kopīgas maltītes ideja ir palīdzēt veicināt komunikāciju starp abām iedzīvotāju grupām un palīdzēt bēgļiem atrast jaunus draugus Vācijas sabiedrībā.

Aplikācijas lietotāji – gan bēgļi, gan vietējie – var norādīt, vai viņi vēlas maltīti uzsaukt vai arī nākt uz to kā ciemiņi. Pēc tam jānorāda, no kuras valsts viņi nāk, valodas, kuras pārzina un ēdienus, kurus ēd.

Vietējiem iedzīvotājiem ir iespēja arī uzaicināt bēgļus uz maltīti savās mājās, bet patvēruma meklētājiem – pieņemt vai noraidīt šo uzaicinājumu.

Foto


Ja abas puses vienojušās, tad tās saņem viena otras kontaktinformāciju, lai varētu sarunāt kopīgu maltīti.
Patlaban aplikāciju ir lejupielādējuši simts Berlīnes iedzīvotāji. Pagaidām tā pieejama tikai Android operētājsistēmas ierīcēs Vācijas galvaspilsētā Berlīnē. Drīzumā aplikācijas izstrādātāji grasās lietotni pielāgot arī iOS operētājsistēmai un padarīt to pieejamu visā Eiropā.
<h2>Video!</h2>

FOTO: spītējot sniegam un salam, bēgļi turpina ierasties Eiropā


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm