Ja izmanto "WhatsApp", kāda no šīm 11 mazāk zināmām iespējām tev noderēs!

Aplūko “WhatsApp” iespējas, kas varētu būt palikušas nepamanītas, taču kuras ir gana noderīgas vai interesantas.

2017. gada 5. oktobrī 22:47

“WhatsApp” ir viena no populārākajām ja ne visbiežāk izmantotā aplikācija pasaulē, to izmanto teju katrs viedierīces īpašnieks. Tas ir fakts. Taču tāpat fakts ir tas, ka “WhatsApp” ir daudzas noderīgas iespējas, par kuru liela daļa tehnoloģiju mīļu nemaz nezina un tās neizmanto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1.     Saglabā atsevišķus teikumus

Izmanto šo iespēju, lai saglabātu kādu foršu teikumu, dzejolīti, vēlējumu vai domu graudu, vai jebkuru citu vēstījumu, kas tev svarīgs. Nospied un ilgāku laiku paturi uz izvēlētā teikuma, kuru tu vēlies saglabāt, un sagaidi zvaigznītes parādīšanos. Tad nospied uz šīs zvaigznītes. Izvēlētais ziņojums saglabāsies īpašā sadaļā “Starred messages” jeb “Atzīmētās ziņas”.

2.     Atcel balss ziņojumu

Ja esi nonācis situācijā, kad sāc ierakstīt balss ziņojumu, bet tad jau sāc nožēlot to, ko esi pateicis, ir iespēja visu vērst par labu. Velc ar pirkstu pa kreisi, un ziņa, ko sāki ierakstīt, pazudīs un netiks nosūtīta.

3.     Nosūti ziņojumus ātrāk

Ietaupi laiku, sūtot ziņojumus, izmantojot “Enter” taustiņu viedierīces tastatūrā. Lai to izdarītu, tev jādodas uz “Settings” jeb “Iestatījumiem” un izvēlies “Enter, lai nosūtītu”.

4.     Izveido īsceļus uz svarīgākajām sarakstēm

Ir draugi, ar kuriem “čato” visu laiku? Izrādās, pastāv iespēja izveidot sarakstes ikonu, kas parādās tava telefona sākuma ekrānā. Dodies uz sarakstes iestatījumiem un izvēlies “Create shortcut” jeb “Pievienot saīsni”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

5.     Nosūti vienu ziņojumu uzreiz vairākiem saņēmējiem

Sākuma izvēlnē atrodi “New broadcast” jeb “Jauna apraide”. Tad izvēlies saņēmējus, kuriem vēlies nosūtīt ziņojumu. Tā nebūs grupas sarakste – katrs izvēlētais dalībnieks saņems šo ziņojumu atsevišķi.

6.     Raksti tekstus boldā

Ja gribi, lai teksts ir “trekns” jeb boldēts, ieraksti to starp divām zvaigznītēm (*), un šis teksts izcelsies starp citiem!

7.     Raksti tekstus slīprakstā

Savukārt, ja gribi, lai teksts rādās slīpi, ieraksti to starp divām zemsvītrām (_). Pavisam vienkārši.

8.   Raksti tekstu un nosvītro

Pavisam oriģināli – ja vēlies, lai uzrakstītais teksts parādās nosvītrots, ieraksti to starp divām pagrieztām domuzīmēm (~).

9.    Izmaini burtu lielumu

Ja šķiet, ka “WhatsApp” ziņojumos teksts ir pārāk mazs, palielini to! Ej uz “Settings” jeb “Iestatījumiem”, tad uz “Chat” jeb “Sarakstes”. Izvēlies tādu fonta lielumu, kāds Tev patīk.

10.    Nosūti izvēlētas sarakstes vēsturi

Ja gribi kādu īpašu saraksti nosūtīt e-pastā, izvēlies šīs sarakstes iestatījumus un spied “More” jeb “Vairāk”. Tad izvēlies iespēju “Sarakste uz e-pastu”. Tad šo saraksti no e-pasta platformas varēsi nosūtīt jebkuram adresātam.

11.     Izmanto jaunas “WhatsApp” iespējas pats pirmais

Ja gribi izmantot pašas jaunākās “WhatsApp” iespējas pirms tās vēl tiek laistas klajā plašākai sabiedrībai, tu vari pieteikties par “WhatsApp” beta testētāju. Tiesa gan, tas ir iespējams tikai “Android” operētājsistēmas lietotājiem. Pieteikties var šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm