"Intel Extreme Masters" pasaules čempionātā noskaidroti labākie “League of Legends” spēlētāji!

Šodien Katovicē, Polijā, norisinājās pirmās no trim izslēgšanas spēlēm, kas sagaidāmas “Intel Extereme Masters” pasaules čempionātā. Noslēdzoties “League of Legends” turnīram, noskaidrojās gan pirmie pārsteigumi, gan arī visa turnīra uzvarētājs.

2017. gada 27. februārī 2:03

Spraigās pusfināla kaujas

Šodien “League of Legends” fani piedzīvoja īstu saldo ēdienu – pirmajā spēlē ļoti sīvā cīņā par pirmo lielo pārsteigumu šajā turnīrā parūpējās Eiropā bāzētā “G2 Esports”, kuri pārspēja korejiešu “Rox Tigers”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā turnīrā viņi vēl nebija piedzīvojuši zaudējuma rūgtumu, un bija vieni no galvenajiem favorītiem uz uzvaru. Beigu beigās “G2 Esports” komanda, kuras sastāvā, starp citu, ir arī divi korejieši, parādīja raksturu un iekļuva “IEM Katowice 2017” lielajā finālā.

Arī otrā pāri cīņa norisinājās līdz pēdējai sekundei – uz iepriekšējās spēles viļņa bija arī šī pāra komanda no Eiropas – “H2K-Gaming”, kura uzvarēja pirmo setu, un arī otrajā ilgu laiku bija pārliecinošā vadībā. Taču viņu pretinieki “Flash Wolves” no Taivānas prata izvilkt uzvaru.

Trešais sets sākās nervozi ar nelielu taivāniešu pārsvaru, kas galu galā turpināja pieaugt, un viņi nepieļāva to, lai vēl viena Eiropas komanda nonāktu finālā.

Finālā – bez variantiem

Izskatījās, ka “Flash Wolves” komandai uzreiz došanās fināla cīņā nāca tikai par labu – tika izcīnīta uzvara pirmajā setā.

Otrajā setā “G2 Esports” spēlētāji izvirzījās nelielā vadībā – 3:0, kas ļāva cerēt uz intrigu, taču tas viss bija tikai laika jautājums. Taktiski Taivānas pārstāvji izrādījās pārāki un galu galā pārliecinoša uzvara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas nozīmē tikai to, ka “Flash Wolves” vīri mājās dosies ar 150 tūkstošiem ASV dolāru un uzvaras kausu.

Taču tas nebūt nav viss – jau nākamajā nedēļas nogalē uz izšķirošajās cīņām gatavi arī pasaulē labākie “CS:GO” un “StarCraft II” spēlētāji. Un tas viss tiešraidēs portālos Skaties.lv un TVPlay.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm