Iedzīvotāji arvien biežāk izmanto mobilo aplikāciju, lai izsauktu policiju

Šā gada pirmajos sešos mēnešos ievērojami pieaudzis to ziņojumu skaits, kuros iedzīvotāji zvana vietā izvēlējušies ziņot ar mobilās aplikācijas palīdzību. Sešu mēnešu periodā 7,8% no izsaukumiem bijuši caur mobilo lietotni, savukārt pērn sešu mēnešu periodā šis īpatsvars bija tikai 3,5% no visiem izsaukumiem.

2016. gada 7. augustā 12:37

No pagājušā gada sākuma iedzīvotājiem ar Rīgas pašvaldības policiju (RPP) iespējams sazināties ne tikai pa tālruni 110, bet arī ar mobilās aplikācijas starpniecību. Būtiski ir tas, ka mobilajā lietotnē ir iespējams arī pievienot pārkāpuma foto vai video, ko policija vēlāk var izmantot kā pierādījumu. Salīdzinot pagājušā gada pirmā pusgada rezultātus ar šā gada pirmo pusgadu, ir redzams, ka arvien vairāk iedzīvotāju mobilo aplikāciju ziņošanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šā gada pirmajos sešos mēnešos RPP kopā ir reģistrējusi 62 292 izsaukumus, kas ir par 7993 izsaukumiem vairāk nekā pērn. Katrs trīspadsmitais jeb 4855 izsaukumi bijuši tieši caur mobilo lietotni. Savukārt pērn pirmajā pusgadā mobilajā lietotnē bija saņemti vien 1915 izsaukumi. Lielākā daļa izsaukumu bijuši par neatļautā vietā novietotiem transportlīdzekļiem.

Rīgas pašvaldības policijai caur mobilo lietotni iespējams ziņot gan reģistrēti lietotāji, gan anonīmi lietotāji. Reģistrēti lietotāji pēc ziņojuma nosūtīšanas vēlāk saņem īsu atbildi par padarīto.

Mobilo aplikāciju iespējams iegūt te:
Android
iOS

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm