Astrosecret – pirmā latviešu aplikācija, kas ieguvusi Facebook atbalstu

Latvijā izstrādātās aplikācijas Astrosecret komanda ir lepni paziņot, ka, konkurējot ar simtiem tūkstošu citām aplikācijām pasaulē, ir iekļuvuši ekskluzīvā Facebook programmā FbStart, kas palīdz jauniem biznesiem un lieliskām aplikācijām, sniedzot tiem ievērojamu konsultatīvu un finansiālu atbalstu.

2015. gada 7. jūlijā 11:50

Aplikācija izvērtē sievietes fizioloģiskā cikla auglīgās dienas un nosaka labvēlīgākās ieņemšanas dienas no astroloģijas viedokļa. Tāpat aplikācijā tiek norādītas astroloģiski noteiktas īpaši auglīgās dienas pēc medicīniski pārbaudītas un pierādītas metodes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Facebook uzskata, ka aplikācijai ir ļoti augsta kvalitāte un sociālā vērtība. Iegūtais atbalsts pierāda to, ka aplikācija ir lielisks rīks un palīgs sievietēm visā pasaulē. Astrosecret jau ir palīdzējusi teju 100 sievietēm palikt stāvoklī, taču aplikācijas uzlabošanā un popularizēšanā vēl ejams tāls ceļš. Facebook redz iespējas aplikācijas izaugsmei un, atbalstot aplikāciju, vēlas šajā procesā būt iesaistīti.

Programma FBStart tika izveidota, lai palīdzētu attīsīt star-up biznesus. Popularizēt un izstrādāt mobilo aplikāciju ir grūts uzdevums, taču Facebook vēlas palīdzēt kā mentors, konsultants. Šāds atbalsts ir ļoti nepieciešams biznesa attīstībai. Jaunajiem aplikāciju izstrādātājiem, kuri iesaistīti programmā, tiek organizēti starptautiski ekskluzīvi pasākumi, kā arī piedāvāti 80 000$ vērti rīki un pakalpojumi.

Daudzi uzņēmumi jau guvuši panākumus, pateicoties šai ekskluzīvajai programmai. Atrosecret cer iet viņu pēdās un gūt pieredzi, strādājot kopā ar cilvēkiem, kuri jau spējuši mazus projektus pārvērst par veiksmīgu starptautisku biznesu.

Mobilā aplikācija ietver kalendāru, kas apvieno sevī gan sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus, gan astroloģiski noteiktus labvēlīgākos periodus grūtniecības plānošanai.

Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiek noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu – ņemot vērā planētu izvietojumu dzimšanas brīdī un precīzu planētu kustību vēlamajā ieņemšanas dienā. Tāpēc, lietojot aplikāciju, ļoti svarīgi norādīt precīzu dzimšanas laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jo precīzāk būs norādīts dzimšanas laiks, jo precīzākas būs prognozes. Aplikācija ne tikai izskaitļo potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, bet arī vēlamo mazuļa dzimumu un horoskopa zīmi. Tāpat tā nosaka no ģeogrāfijas skatpunkta labvēlīgākās ieņemšanas vietas, bieži ceļojošiem pāriem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm