tv3.lv

“Apple” ar “Apple Card” vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple” pirmdien, 25. martā, izziņoja vairākus jaunumus – “Apple TV+”, piesakot konkurenci “Netflix”, “Apple News Plus”, piedāvājot par fiksētu summu mēnesī abonēt vairāk nekā 300 laikrakstu un žurnālu elektroniskos izdevumus, kā arī “Apple Arcade”, ļaujot šī pakalpojuma izmantotājiem pēc abonementa principa spēlēt spēlītes. Taču pārsteidzošākais jaunums bija “Apple Card”

2019. gada 26. martā 9:24

Lai arī “Apple Card” dodas virzienā, kurā norēķini notiek ar mobilā telefona palīdzību, “Apple” apzinās, ka ne visur būs iespēja norēķināties ar viedtālruni, tāpēc papildus iespējai norēķināties digitāli “Apple” piedāvās saņemt arī platīna dizaina karti, par kuras operatoru izvēlēta kompānija “Master Card”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī karte arī ir īpaša ar to, ka uz tās nav redzams kartes numurs. Tas nenozīmē, ka tāda nav. Tāds ir, taču tas ir pieejams digitāli. Līdz ar to, ja arī šo karti gadās nozaudēt, būs grūti nozagt tās numuru un kodus, jo tie nav redzami.

“Apple” arī sola, ka jebkāda privāta informācija, kas saistīta ar šī kartes izmantošanu, būs drošībā un netiks izmantota. Kompānija savā interneta vietnē norāda šādi: “Pat “Apple” nezina, ko Jūs nopirkāt. Vai kur. Vai cik samaksājāt.” Kā jau jebkurai kartei, arī “Apple Card” nepieciešama banka, kas šo karti izdod. Tā “Apple” gadījumā ir “Goldman Sachs”, un kompānija sola, ka personas dati tiks izmantoti tikai tam, lai nodrošinātu “Apple Card” darbību. Nebūšot nekāda datu nodošana trešajām pusēm.

Otrkārt, kopā ar “Apple Card” tās lietotajiem, protams, būs pieejama īpaša aplikācija. Tajā kompānija sola vairākus labumus, no kuriem patlaban vissaprotošākais un noderīgākais šķiet iespēja pārskatāmi sekot līdzi personīgajiem tēriņiem. Pēc vizualizācijām, kas pieejamas “Apple” interneta vietnē, tie būs krāsaini tēriņu grafiki un prognozes par turpmākiem izdevumiem, kas balstīti uz “Apple Card” lietotāja līdzšinējiem paradumiem.

Foto: AFP/SCANPIX

Par citām šīs kartes iespējam variet lasīt “Apple” mājas lapā.

Runājot par citiem produktiem, kas izrādīti “Apple” jaunumu prezentācijas pasākumā, tad “Apple TV+” arīdzan ir liels notikums. Pakalpojuma prezentācijā Kūpertīno, Kalifornijā, piedalījās režisors Stīvens Spīlbergs, ASV televīzijas raidījumu vadītāja Opra Vinfrija un Holivudas zvaigznes Dženifera Anistone, Rīza Viterspūna un Stīvs Karels.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apple TV+” pakalpojumu šogad paredzēts piedāvāt 100 valstīs.

Tāpat “Apple” pavēstīja, ka tirgū laidīs jaunu videospēļu abonēšanas pakalpojumu “Apple Arcade”, kas būs pieejams 150 valstīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm