Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bite”: Patlaban biznesa konkurētspējai ir izšķiroši tieši IKT risinājumi

Patlaban biznesa konkurētspējai ir izšķiroši tieši informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) risinājumi, liecina IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite” novērojumi.

2. janvārī 12:13

Arī 2021. gadā turpinājusies valsts sektora, uzņēmumu un to biznesa procesu digitalizācija, tā nodrošinot savu darbības nepārtrauktību. Nemainīgi augsts pieprasījums ir pēc stabila un droša interneta, datu pārraides, mākoņpakalpojumiem, datu drošības risinājumiem, kā arī datu centra pakalpojumiem. Tiesa gan, lēmumi par straujāku un tālāku digitalizāciju cieši saistīti ar ekonomisko stabilitāti, līdz ar to savos nākotnes plānos uzņēmēji mēdz būt piesardzīgi, norāda uzņēmumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bite” arī informē, ka lielākais katalizators paātrinātai digitalizācijai ir bijuši pandēmijas nestie izaicinājumi. Lielākajai daļai biznesa klientu pāreja uz digitalizāciju vai tās stiprināšana ir nepieciešama gan pamatdarbībai, gan arī jauniem un personalizētiem IKT risinājumiem atbilstoši savai darbības specifikai.

“Pandēmija daudziem ir bijusi pamudinājums sakārtot iepriekš bieži vien atliktus jautājumus, kas skar IKT risinājumus. Tomēr vienlaikus šis ir bijis laiks, kad izvērtēt, kurus biznesa procesus turpmāk var darīt atšķirīgi no ierastā, apzinoties, ka, bez IKT risinājumiem  šodien ir ļoti grūti noturēt  konkurētspēju un domāt par izaugsmi. Šī iemesla dēļ aizvien biežāk juridiskās personas savu IKT infrastruktūras uzturēšanu nodod ārpakalpojumā, pieprasot savai specifikai personalizētus pakalpojumus,” norāda “Bite” mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

Pieaugot informācijas apritei starp uzņēmuma struktūrvienībām, sadarbības partneriem un klientiem, ir strauji pieaugusi nepieciešamība pēc stabila un droša interneta, personalizētiem zvanu un datu pārraides risinājumiem, kā arī datu centra pakalpojumiem un mākoņrisinājumiem. Turklāt vērojams, ka biznesa vajadzībām nepieciešami aizvien lielāki mākoņskaitļošanas datu apjomi.

Tāpat digitalizācijas procesa laikā ir noticis būtisks pagrieziens veidā, kā tiek glabāti uzņēmumu dati – no servera palīgtelpā šobrīd aizvien vairāk uzņēmēju pāriet uz virtuāliem datu serveriem, ko tiešā veidā ir sekmējis attālinātais darbs un ar to saistītā datu pieejamība un apmaiņa.

Tāpat izrāviens noticis drošības risinājumu uzstādīšanā, apzinoties, ka, strādājot no mājām, darba devēju tīkla infrastruktūrās pieauguši drošības riski, līdz ar to ne vienmēr pietiek tikai ar ugunsmūri birojā vai antivīrusu datorā, priekšroku dodot kompleksiem un viegli pārvaldāmiem drošības risinājumiem un IKT pakalpojumiem. “Ieguldījumi sava biznesa datu drošībā šodien iet roku rokā ar ideju par pašu biznesu,” uzsver Šmite.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Analizējot nozares, kuru uzņēmumi procentuāli vairāk izmanto IKT risinājumus, “Bite” dati liecina, ka tie lielākoties ir uzņēmumi no ražošanas, datorprogrammēšanas, mazumtirdzniecības, nekustamo īpašumu, kā arī grāmatvedības nozarēm.

Viņa arī atklāj, ka uzņēmums turpinās attīstīt “Bite One IT” pakalpojumu konceptu nākamajā gadā, gan attīstot  piedāvātos drošības risinājumus, gan modernizējot mākoņpakalpojumus. Tāpat prognozes liecina, ka turpinās augt pieprasījums pēc IT apkalpošanas, līdz ar to uzņēmums stiprinās pozīcijas arī šajā segmentā.

“Bite Latvija” 100% kapitāldaļas pieder “Bite Lietuva”, kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums. Savukārt “Bite Latvija” patiesā labuma guvēji ir Lielbritānijas pilsonis Džons Karls Hāns un ASV pilsonis Džonatans Milsons Nelsons.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma