tv3.lv

Mamikins aizstāv Latvijas okupācijas propagandistu

Tatjana Ždanoka jau ir vakardiena – tagad Krievijas jaunais draugs Briselē ir Andrejs Mamikins, kurš ir kārtējais piemērs tam, kā vara maina cilvēku. Šādu pavērsienu atklājis Skaties.lv igauņu spiegs Urmass Kanāls.

2016. gada 8. martā 11:06

Bija laiki, kad Mamikins tautības nešķiroja – viņš varēja atļauties savā TV raidījumā “sadot sutu” daudzu cittautiešu mīlulim Nilam Ušakovam, asi iestājās pret Ždanoku, bet Krimas konflikta laikā vispār bija ukraiņu pusē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu jau kādu laiku Mamikins ir “saaudzis” ar Briseles varas koridoriem, taču pēdējos mēnešos Saskaņu pārstāvošais Eiropas Parlamenta deputāts iecienījis koridorus tieši Krievijas vēstniecībā Briselē, kā arī Maskavā. Arī viņa retorika ir jūtami pamainījusies.

Par kažoka uzmešanu uz otru pusi liecina Mamikina aktivitātes uz pusgadu cietumā notiesātā Maksima Koptelova lietā, kurš, kā zināms, internetā aicināja Latviju pievienot Krievijai. Mamikins kopā ar citu Putina atbalstītāju Eiroparlamentā, Knutu Flenkenšteinu, ir nākuši klajā ar paziņojumu, ka šis tiesas lēmums pārkāpj Koptelova tiesības uz brīvu runas izteiksmi.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm