tv3.lv

Partijas “KPV LV” nosaukums atkal mainīts uz “Par cilvēcīgu Latviju”

Uzņēmumu reģistrs (UR) otro reizi ir reģistrējis partijas “KPV LV” nosaukuma maiņu uz “Par cilvēcīgu Latviju” (PCL).

2021. gada 4. jūnijā 11:52

Politiskais spēks jau iepriekš bija mainījis nosaukumu uz PCL, UR sākotnēji šīs izmaiņas reģistrēja, bet pēc tam atcēla, jo secināja, ka par to nebija atbilstoši pieņemts lēmums. Tagad UR atkal reģistrējis jauno nosaukumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā uzskata partijā, nosaukuma maiņa nozīmē “jaunas lapas pāršķiršanu partijas vēsturē”. “Jaunais nosaukums atspoguļo partijas galvenās vērtības un ideoloģiju, ka centrā ir cilvēks,” teikts PCL paziņojumā. Partija turpināšot stiprināties reģionos, pārstāvot tos Saeimā un pašvaldībās, un “iestāsies par tiesiskumu, godīgumu un cilvēcīgumu”, sola politiskā spēka pārstāvji.

Lasi vēl – Kaimiņš: Visai sabiedrībai būs daudz labāk, ja ”KPV LV” ministri valdībā vairs neatradīsies

“Par cilvēcīgu Latviju” valdes priekšsēdētāja, Saeimas deputāte Ieva Krapāne uzskata, ka partija ir mainījusies un “no autoritāras dažu līderu organizācijas tā ir kļuvusi par atvērtu partiju, kuras centrā ir biedri”. “Mūsu partijas atslēgas vārds ir cilvēcīgums, kas precīzi raksturo mūsu misiju un vīziju, kādu vēlamies redzēt valsti tagad un nākotnē,” pauž Krapāne.

Kā ziņots, šonedēļ PCL pēc izslēgšanas no valdību veidojošo partiju koalīcijas nonāca opozīcijā un zaudēja iekšlietu ministra un labklājības ministres amatu. PCL jeb “KPV LV” Saeimas frakcijas lielums 13. Saeimas sasaukuma laikā samazinājies no 16 līdz pieciem deputātiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm