tv3.lv

Ogres novada pašvaldība arī šogad nepiedalīsies Lielajā talkā

Ogres novada pašvaldība arī šogad nepiedalīsies Lielajā talkā, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

2021. gada 24. aprīlī 10:01

Jau 2019.gada pavasarī novada pašvaldība pauda noraidošu attieksmi pret atkritumu vākšanu organizētas talkas veidā. “Atkritumi ir jāsavāc, videi ir jābūt sakārtotai – tas ir pats par sevi saprotamas, taču līdzšinējā pieredz rāda, ka atkritumu vākšana Lielās talkas dienā ilgtermiņā nenes pozitīvu rezultātu,” uzskata pašvaldība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Līdz šim pieteiktas vairāk nekā 1200 talkas vietas; iepazīsties ar ieteikumiem drošai un atbildīgai talkošanai!

Katrai teritorijai ir īpašnieks, un īpašnieks ir atbildīgs par kārtību un tīrību viņam piederošajā teritorijā. Pašvaldība nevienam neliedz Lielās talkas dienā vākt atkritumus un darīt citus darbus apkārtējās vides sakopšanā, taču tā ir katra cilvēka, iestādes vai organizācijas brīva izvēle.

Ņemot vērā pašreizējo epidemioloģisko situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību, pašvaldība nerīko nekādus pasākumus ar cilvēku pulcēšanos un aicina vides sakopšanas darbos stingri ievērot pulcēšanās ierobežojumus un distancēšanos, teikts pašvaldības aicinājumā.

Kā vēstīts, šodien no plkst.9 līdz 15 Latvijā notiek Lielā talka, kuras laikā iedzīvotājus aicina sakopt vai labiekārtot savu tuvāko apkārtni. Valstī reģistrētas vairāk nekā 1200 talkas vietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm