tv3.lv

Zināms, kas turpmāk vadīs Murjāņu Sporta ģimnāziju

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajā atklātajā konkursā uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amatu konkursa komisija par piemērotāko kandidāti atzinusi Ingrīdu Amantovu, kura darbu šajā amatā sāks tuvākajā laikā, nomainot līdžinējo skolas direktoru Ēvaldu Gobu.

2014. gada 18. augustā 10:01

I. Amantova Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā (tagad – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija) ieguvusi augstāko profesionālo izglītību “sporta pedagogs un ārstnieciskās vingrošanas metodiķis”, bet Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu pirmsskolas izglītībā un maģistra grādu izglītības zinātnes un vadības programmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

I.Amantova kopš 2002.gada ir Murjāņu Sporta ģimnāzijas struktūrvienības “Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skola” vadītāja un trenere, kā arī Rīgas 46. un “Kamolītis” pirmskolas izglītība iestāžu sporta pedagogs. Patlaban I.Amantova ir arī Ropažu novadu domes deputāte un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja. Agrāk ir strādājusi par sporta skolotāju Rīgas 69.vidusskolā.

I.Amantova ir bijusī latviešu kamaniņu braucēja un ir olimpisko spēļu laureāte kamaniņu sportā 1980.gadā Leikplesidā (ASV).

IZM šā gada 9.jūlijā izsludināja atklātu konkursu uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata vietu. Konkursā uz Murjāņu sporta ģimnāzijas direktora amatu kopumā tika saņemti septiņi pieteikumi. Lai pretendētu uz šo amatu, bija nepieciešama atbilstība Izglītības likumā noteiktajām prasībām un vismaz trīs gadu pieredze darbā vadošā amatā. Tāpat kandidātiem uz šo amatu bija jābūt pedagoģiskā darba stāžam vismaz divi gadi pēdējo desmit gadu laikā un pieredzei sadarbībā ar nozares profesionālajām organizācijām un sociālajiem partneriem, kā arī vēlama pieredze publisko iepirkumu organizēšanā vai attīstības projektu īstenošanā.

Kandidātiem uz šo amatu tika prasītas zināšanas par Murjāņu Sporta ģimnāzijas darbības pamatvirzieniem un darba specifiku, par izglītības iestādes darbību un sporta nozari reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz divu svešvalodu zināšanas un teicamas komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes. Pretendentiem bija jāiesniedz pieteikuma vēstuli, CV un redzējumu par Murjāņu Sporta ģimnāzijas attīstību turpmāko piecu gadu laikā, kā arī izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm