tv3.lv

Suntažu internātskolā bērni saindējušies ar zālēm

Septiņi bērni no Suntažu internātskolas-rehabilitācijas centra nogādāti slimnīcā, jo ir saindējušies ar zālēm.

2014. gada 25. septembrī 20:45

Kā informēja Suntažu internātvidusskolas-rehabilitācijas centra direktore Vineta Āboliņa, viens no skolas 8. klases audzēkņiem zāles ir atvedis no mājām un cienājis ar tām vēl sešus skolēnus. Direktori pārsteidz tas, ka bērni, kuri to izdarījuši, iepriekš nav bijuši nekārtīgo audzēkņu sarakstā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd trīs skolēni atrodas slimnīcā, viens atvests atpakaļ uz skolu, savukārt pārējie trīs ir pie vecākiem. Direktore atzīst, ka ar konkrētajiem skolēniem tiks veiktas pārrunas, tajās tiks iesaistīts psihologs un sociālais pedagogs.

Tā kā bērnus par šo negadījumu sodīt nedrīkst, vaina būs jāuzņemas viņu vecākiem. Sodu noteiks policija. Āboliņa atklāj, ka tiem vecākiem, kuri saskaras ar šādām bērnu izraisītām problēmām pirmo reizi, visticamāk, tiks izteikts brīdinājums. Savukārt tiem vecākiem, kas ar policiju saskarsies ne pirmo reizi, var nākties maksāt sodu, sākot no 200 eiro.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam ziņots, ka bērnu apēstās zāles bijušas paredzētas vienam no skolēniem viņa saslimšanas ārstēšanai, pastāstīja dienesta pārstāve Ilze Bukša. Mediķiem gan nav zināms, kādai tieši saslimšanai medikamenti bijuši domāti.

Slimnīcās nogādātie bērni bijuši deviņus līdz 15 gadus veci, teica Bukša.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm