tv3.lv

Nejēdzība Kurzemē! Pašvaldība par tukšo sporta halli no nodokļu maksātāju maciņiem kredītā maksā 29 tūkstošus!

Dundagas novadā ir daudz nesakārtotu un “kliedzošu” jautājumu, un viss tikai samilst aizvien lielāks, portālam Skaties.lv stāsta kāda Talsu iedzīvotāja, kura aktīvi interesējas par tur un apkaimē notiekošo.

2016. gada 21. decembrī 12:11

Kā viens no piemēriem tiek minēts nejēdzīgais kredīta maksājums, ko ik gadu no nodokļu maksātāju naudas kredītā maksā Dundagas dome. Proti, runa ir par sporta halli Kolkā, kuras būvniecība ir nepabeigta un kas netiek izmantota, bet par kuru gadā pašvaldība šķiras no vairāk nekā 29 tūkstošiem eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dundagas novada vadītājs Gunārs Laicāns iepriekš pauda, ka esot jāmeklē kāda sporta federācija, kas būtu ieinteresēta halli pabeigt un rīkot saviem sportistiem tur treniņnometnes. Tā esot pateicīga vieta, kur to darīt, jo tur ir arī jūras tuvums. Taču patlaban viņš viedokli ir mainījis un uzskata, ka sporta halle tur tomēr nav vajadzīga.

Vietējam medijam Talsu Vēstis Dundagas pašvaldības vadītājs, bijušais Saeimas deputāts Laicāns nesenā intervijā pauž: “Mans personiskais viedoklis, ka vispirms tai jānoņem statuss “halle”. Tādu halli Kolkā nemaz nevajag. Kolkā, piemēram, nav tirgus laukuma. Šajā ēkā varētu izveidot pakalpojumu sniegšanas punktu, ieskaitot tirgu. Jābeidz sapņot, ka tur būs halle! Katru gadu maksājam milzīgu kredīta summu par to [29 791 eiro ik gadu līdz 2027. gadam – red.]! Jāsāk to praktiski izmantot, jo pašlaik nekas nenotiek. Bet iniciatīvai jānāk no kolceniekiem.”

Tomēr, kamēr šis jautājums nav atrisināts, ik gadu tiek maksāta liela summa no pašvaldības jeb nodokļu maksātāju maciņiem.

Šādi izskatījās halle 2007. gadā uzreiz pēc pabeigšanas. Šo gadu laikā nekas būtiski nav mainījies.

Skaties FOTO!

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm