tv3.lv

“Kad gotiņas vedām prom, ūdens jau apskaloja riepas…” – Daugavpils novadā no noslīkšanas izglābts ganāmpulks

“Ūdens uzkrita kā ķieģelis uz galvas. Tas nāca virsū ar lielu joni. Kad gotiņas ar traktoriem vedām prom, ūdens jau apskaloja riepas,” savu lopiņu glābšanu atceras saimnieks Ludvigs Pabērzs.

2017. gada 9. martā 10:55

Pilskalnes pagasta zemnieku saimniecības “Daugaviņas” saimnieks Ludvigs Pabērzs 7. martu atcerēsies vēl ilgi, jo viņam un dēlam Dzintaram ar palīgiem – Pilskalnes pagasta zemniekiem un pagasta pārvaldes darbiniekiem – dažās stundās no plūdiem bija jāizglābj gaļas govju ganāmpulks, raksta reģionālais laikraksts “Latgales Laiks”. 

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimnieki atbraukuši uz Pristaini pabarot govis un izdzirdējuši, ka lūst ledus. Līdz pusdienlaikam ūdens stipri cēlās. Piezvanījuši Pilskalnes pagasta pārvaldes vadītājai Ludmilai Riekstiņai, lai nāk palīgā evakuēt lopus.

Galu galā, lopu glābšanā no noslīkšanas iesaistījās prāvs kaimiņu un lauksaimnieku pulks. “Paldies Pilskalnes zemniekiem Silvijai Razminovičai, Regīnai Čamānei un Staņislavam Pučkam, kuri atbalstīja ar lauksaimniecības tehniku, un Eināram Galvānam, kurš piešķīra pagaidu mājvietu – fermu,” stāsta saimnieks Pabērzs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm