“Ziedot.lv” vadītāja: Karu nevar uzvarēt, sūtot tikai pārtiku un medicīnu, ir jāsūta arī ieroči

25. janvārī 10:27

Ceļu uz Ukrainu sāks Latvijas iedzīvotāju saziedotais militārais ekipējums un tehnika. Labdarības fonda “Ziedot.lv” rīkotā akcijā kopš novembra šim mērķim saziedoti nepilni 440 000 eiro.

Šī summa tiks izlietota Latvijā ražota militārā ekipējuma un tehnikas iegādei. Kā sarunā ar raidījumu “900 sekundes” norāda “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, aptuveni kara trešajā mēnesī nonākts pie secinājuma, ka viens ir saziedot naudu, bet otrs ir piekļūt nepieciešamajam ekipējumam. Nonākts pie secinājuma pievērst lielāku vērību tam, ko dara Latvijas militārā industrija. “Karu nevar uzvarēt, sūtot tikai pārtiku un medicīnu – ir jāsūta arī ieroči un militārā tehnika,” uzsver Dimanta.

“Krievija ir galvenais mūsu motivators ziedot. Katru reizi, kad viņi izdara kādu cūcību, nejaucību, uzbrukumu civilajai vai vienalga kādai infrastruktūrai, Latvijas iedzīvotāji un uzņēmēji saka: nē, mums ir sava atbilde, mēs ziedosim, mēs palīdzēsim. (..) Mani iepriecina, ka ļoti daudzi iedzīvotāji un uzņēmumi ir izveidojuši regulāros ziedojumus, ziedo automātiski katru mēnesi.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm