Vīrietim par 15 gramu ļoti spēcīgas narkotikas realizāciju piecus gadus būs jāsēž cietumā

Rīgas pilsētas tiesa šonedēļ kādam vīrietim par 15 gramu ļoti spēcīgas narkotiskās vielas iegādāšanos un realizāciju piespriedusi piecus gadus cietumā.

26. februārī 12:22

Tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts kāds vīrietis par to, ka viņš neatļauti iegādājās, glabāja un realizēja narkotiskās vielas lielā apmērā, piesprieda viņam reālu brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem un pieciem mēnešiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, aģentūru LETA informēja prokuratūra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lietā noskaidrots, ka apsūdzētais vīrietis neatļauti iegādājās, glabāja un šī gada 11. janvārī realizēja gandrīz 15 gramus narkotisko vielu maisījuma, kas satur metonitazēnu, tas ir, narkotisko vielu lielā apmērā. Metonitazēns ir ļoti spēcīga narkotiskā viela, kura pat nelielās devās var izraisīt letālas sekas.

Lai gan apsūdzētais savu vainu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā atzina, tomēr neizmantoja tiesības uz sadarbību, kas var izpausties vienkāršāka procesa veida izvēlē, un prokurors februārī lietu nosūtīja tiesai izskatīšanai vispārējā kārtībā.

Apsūdzētais spriedumu varēs pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm