tv3.lv

Zatlers: Jāvērtē, vai Ždanokas partijas reklāmas nav aicinājums uz vardarbību

Tieslietu ministrijai jau tagad būtu jādod atzinums, vai Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmas nav aicinājums uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, intervijā raidījumā ”900 sekundes” pavēstīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs un eksprezidents Valdis Zatlers.

2014. gada 15. septembrī 8:38

Jāatgādina, ka Tatjanas Ždanokas pārstāvētās Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmās Latgale ir pielīdzināta Krimai. Reklāma vēstīja, ka Latgalei ir jāsadodas rokās ar šo Ukrainas anektēto teritoriju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas Krievu savienība, kuru vada Tatjana Ždanoka, var darboties likuma ievaros, taču, līdzko šis spēks sāks aicināt uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, ir jārīkojas Drošības policijai, norādīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs V. Zatlers.

Cīņā par cilvēku prātiem Latvija kā maza valsts diez vai spēj uzvarēt Krieviju ar 140 miljoniem iedzīvotāju, atzina V. Zatlers. Tādēļ šajā jomā Latvijai būtu jāsolidarizējas ar Poliju, Somiju un pārējām Baltijas valstīm,

Tāpat intervijā V. Zatlers pauda, ka militāro draudu Latvijai pašlaik nav un, vērtējot no militārā aspekta, Latvija ir patlaban ir vairāk gatava stāvēt pretī agresoriem nekā, piemēram, pirms sešiem mēnešiem. V. Zatlers skaidroja, ka pēdējo mēnešu laikā ir darīts daudz valsts iekšienē, un šos darbus ir atzinīgi novērtējuši arī NATO partneri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm