tv3.lv

Ruks: Gājiena dalībnieku skaits varētu pārsniegt 5000

20. maijā 10:39

Dalībnieku skaits šodien plānotajā gājienā varētu pārsniegt 5000, TV3 raidījumā “900 sekundes” norāda Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Ir daļa iedzīvotāju, kas sociālajos tīklos aktīvi pauž savu gatavību piedalīties gājienā, bet jāņem vērā arī tā sabiedrības daļa, kura pašorganizēsies uz šo gājienu, kas nozīmē, ka dalībnieku skaits varētu arī pārsniegt pieteiktos 5000, norāda Ruks: “Šis gājiens ir ar pozitīvu pieskaņu Latvijai, Latvijas nācijai, un mēs tādā sakarā skatāmies pozitīvi uz šo pasākumu.”

Piesaistīto policijas skaitu kārtības nodrošināšanai Ruks gan atsakās minēt, bet norāda, ka būs piesaistīti arī spēki no citiem Latvijas reģioniem, lai nekavējoties novērstu potenciālos starpgadījumus.

Vaicāts par iespējām piesaistīt rezerves, ja gadījumā šāda nepieciešamība rastos, Ruks atbild apstiprinoši. Tāpat viņš norāda, ka policija ar gājiena dalībniekiem būs kopā visu gājiena laiku un maršrutu, lai nodrošinātu kārtību.

Valsts policijas priekšnieks aicina gājiena dalībniekus ievērot Latvijā noteiktos likumus, būt miermīlīgiem.

Kā norāda pašvaldība, gājiens plkst. 18.00 sāksies Brīvības laukumā, tad tas dosies pa Kaļķu ielu, Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Slokas iela līdz Uzvaras parkam. Valsts policija sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju minētajā maršrutā no plkst.18.10 līdz gājiena beigām atbilstoši nepieciešamībai slēgs gājēju un transportlīdzekļu satiksmi, izņemot sabiedrisko transportu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm