tv3.lv

Reirs: ”Parex” bankā izgrūsta pensionāru nauda; Kalvītis: ”Vienotība” slēpās krūmos

””Citadele” pašlaik tiek pārdota tāpēc, ka Godmaņa kungs, iegrūžot pensionāru naudu ”Parex” bankā un glābjot savus paziņas un draugus, parakstīja apņemšanos. Tā paredz, ka Eiropā valdībām nav iespēju uzturēt komercbankas finanšu sektorā. Jau tad bija zināms, ka šī banka būs jāpārdod,” tā LNT ”900 sekunžu” duelī pauda ”Vienotības” pārstāvis Jānis Reirs.

2014. gada 18. septembrī 9:34

Savukārt ekspremjers, “Vienoti Latvijai” pārstāvis Aigars Kalvītis uz to atbildēja šādi: ”Nu jūs iebraucāt pilnīgā grāvī. [..] Jūs slēpāties ar savu partiju krūmos un liktenīgajā naktī, kad vajadzēja balsot par finanšu sistēmas glābšanu saistībā ar ”Parex”, jūs balsojāt pret ERAB aizdevumu. Tad, kad nāca Valdis Dombrovskis pie varas, nauda jau bija saņemta un līgumi – parakstīti – viņam atlika tikai šo naudu iztērēt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spraigākos pirmsvēlēšana dueļa momentus skatieties šeit:

LNT Ziņu dienests kopš 4. septembra uzsāvis pirmsvēlēšanu maratonu, raidījumā ”900 sekundes”, rīkojot politiskos dueļus. Politiskajā duelī 18. septembrī piedalīsies ”Vienotības” pārstāvis Jānis Reirs un ”Vienoti Latvijai” pārstāvis Aigars Kalvītis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm