Politoloģe: Veselības nozare nav “Apvienotā saraksta” prioritāte

Faktiski nu jau zināms viss topošās valdības sastāvs, par kuru nākamās nedēļas laikā notiks Saeimas balsojums. Veselības ministrija raisījusi visplašākās diskusijas. Politoloģe Ilga Kreituse TV3 raidījumā “900 sekundes” norāda, ka premjera Krišjāņa Kariņa (JV) lēmums atdot veselības jomu “Apvienotajam sarakstam” ir pārsteidzošs, jo partijas prioritātēs nav veselība.

Pašreizējais un arī topošais ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atsevišķu sava kabineta ministru izvēli TV3 raidījumā “900 sekundes” nodēvēja par “interesantu”. Politoloģe Ilga Kreituse norāda, ka interesanta ir arī Kariņa izvēle par to, kuras ministrijas uzticēt kurai partijai.

Vislielāko pārsteigumu rada Kariņa lēmums Veselības ministriju atdot “Apvienotajam sarakstam”, norāda Kreituse: “Šīs partijas prioritātēs nav nekas teikts par veselību. Tur ir drošība, efektīva valsts pārvalde un zaļa ekonomikas virzība.”

Vienīgais ar veselības jomu saistītais teikums, kas parādās partijas priekšvēlēšanu programmā, ir – “Covid-19 ārstēšana nedrīkst traucēt citu slimību ārstēšanu”.

Politoloģe atgādina partijas līdera Ulda Pīlēna sacīto, ka starp parlamentā ievēlētajiem partijas deputātiem nav veselības jomas pārzinātāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm