tv3.lv

Iekšlietu darbinieku arodbiedrība: Jaunais iekšlietu ministrs atnāks “atsēdēt uz krēsla” un “gaidīt vēlēšanas”

20. maijā 10:27

Iekšlietu ministrijā pēc ministres demisijas emociju nebija, jo ministrija ir pieraudusi mainīt ministrus, TV3 raidījumā “900 sekundes” norāda Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Armands Augustāns.

Iekšlietu ministrija ir pieradusi mainīt ministrus, bet nomaiņa četrus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām, bija kā bērnu spēlēšanās, uzskata Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Armands Augustāns.

Augustāns norāda, ka pārmetumi, kas tika vērsti nu jau bijušās iekšlietu ministres Marijas Golubevas (AP) virzienā bija nepamatoti. Tos drīzāk vajadzējis novirzīt Valsts policijai, kuras pienākums bija regulēt un uzraudzīt situāciju.

Augustāns norāda, ka iekšlietu nozarē problēmas netiek līdz galam atrisinātas: “Mēs redzam, ka tālāk nekur neesam tikuši. Esam kaut ko iesākuši, bet paliek kaut kādā pusceļā un netiekam uz priekšu.”

Viņš uzskata, ka iekšlietu dienestiem būtu jāļauj kļūt neatkarīgiem, tāpat kā KNAB, lai Finanšu ministrija un Ekonomikas ministrija redzēt, kur tiek tērēta nauda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm