VIDEO! 17 gadīgais daiļslidotājs Deniss atklāti par ilgām pēc futbola, siera un šokolādes

Deniss Vasiļjevs ir vārds, kuru dzirdēsim arvien biežāk. Talantīgais puisis no Daugavpils pirms nedēļas Eiropas čempionātā Čehijā uzstādīja otro visu laiku augstāko rezultātu mūsu valsts vēsturē – ieguva septīto vietu vīru programmā daiļslidošanā. Latvijas Slidošanas Asociācija par viņu saka – tādi slidotāji piedzimstot tikai reizi piecdesmit gados. Šobrīd Deniss dzīvo un trenējas Šveicē pie zelta medaļnieka Stefana Lambjēla un videosarunā ar TV3 ziņām stāsta, cik ļoti pusaudzim pietrūkst “normālas” dzīves.

2017. gada 4. februārī 19:21

Deniss uz slidām nonāca pavisam nejauši. Vecāki satraucās, ka bērns pārāk bieži slimo, tāpēc nolēma norūdīt un aizveda uz peldēšanu. Tomēr tur pateica, ka trīsgadnieks vēl ir par mazu, tāpēc nācās meklēt citu nodarbi. Daugavpils ledus hallē tajā brīdī tieši komplektēja mazo slidotāju grupiņu. Deniss pamēģināja un palika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mamma Regīna atceras, ka Deniss reiz gan esot ieģērbts hokejista formā, pastāvējis dažas minūtes, bet tad teicis – nē, dodiet man manas slidas!

Foto

Tagad Denisam ir 17 gadu. Kopš vasaras viņš dzīvo un trenējas Šveicē pie izcilā trenera un zelta medaļnieka Stefana Lambjēla. Pirms dažām dienām abi Eiropas čempionātā izcīnīja augsto septīto vietu. Un tas – pēc tam, kad vasarā Denisam teica, ka viņš vairs neslidos.

Puisis bija satraumējis cirksni un augšstilbu, nevarēja veikt asas kustības ar kāju. Nācās ārstēties Kanādā. Tikai šoruden abi ar Stefanu sāka visu no nulles. Deniss nebija lēcis 12 nedēļas, bet tagad ir vēl labāks nekā pirms tam.

Kad sazvanāmies, mums ir atvēlēts pavisam īss laiks, jo Denisa diena Šveicē saplānota pa minūtēm. Tas, ko septiņpadsmitgadnieks varētu saukt par “normālu dzīvi”, Denisam ir svešs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties pilno interviju ar Denisu šeit:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm