Ventspils slimnīcā janvārī – pēdējās piecgades jaundzimušo rekords

Šā gada janvārī Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīti 44 bērniņi, kas ir par 10 mazulīšiem vairāk nekā pērn, vienlaikus sasniedzot pēdējās piecgades janvāra rekordu, informēja Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

2. februārī 11:31

Janvārī Ventspils slimnīcā dzimušas 23 meitenītes un 21 zēns. Ventspils slimnīcu kā vietu, kur piedzīvot pirmo tikšanos ar savu bērniņu, pēdējā mēneša laikā izvēlējušies vecāki no Ventspils, Liepājas un Rīgas valstspilsētām, kā arī Ventspils, Talsu, Tukuma, Aizputes, Kuldīgas, Rojas, Saldus, Dundagas un Lielvārdes novadiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai novērtētu dzemdību pieredzi, jaunās māmiņas tiek aicinātas aizpildīt aptaujas anketu. Balstoties uz savu pozitīvo pieredzi, visas māmiņas, kas aizpildījušas aptauju, atzīmējušas, ka arī citām māmiņām ieteiktu kā dzemdību vietu izvēlēties Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Janvārī dzimušo mazuļu māmiņas atzinīgi novērtējušas arī pirmsdzemdību un pēcdzemdību aprūpi, aprūpi dzemdību laikā, nodaļas iekārtojumu, personāla attieksmi un informācijas nodrošināšanu.

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā 2022. gads iesākās ar nozīmīgām pārmaiņām, ko novērtē gan personāls, gan jaunie vecāki – tika atklātas paplašinātās dzemdību zāles, vienlaikus pilnveidojot aprīkojumu un dzemdību zāļu noformējumu. Māmiņu atbalstīt tagad ir ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Ventspils slimnīcas Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā 2022. gada nogalē darbu sācis tās jaunais vadītājs doktors Sergejs Tarasovs.

Ventspilī iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības. Vecāka vecmāte Baiba Mincenberga norāda, ka pēdējā laikā māmiņas atkal arvien biežāk izvēlas ūdens dzemdības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm