ZZS gatavi aktīvi strādāt, ja arī tiks atstāti opozīcijā

Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) ir gatava aktīvi strādāt arī tad, ja tai nebūs iespēju darboties koalīcijā, intervijā TV3 Ziņām sacīja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

TV3 Ziņas novēroja, ka ZZS vēlēšanu rezultātu sagaidīšanas vietā valda pacilājošs noskaņojums. Partijas biedri telefoniski apsveica tās Ministru prezidenta amata kandidātu Aivaru Lembergu ar to, ka ZZS varētu būt startējuši ļoti labi.

Krauze TV3 Ziņām teica, ka līdzšinējie dati par rezultātiem ir tiešām priecīgas ziņas, un ZZS var pateikties atbalstītājiem, kas novērtējuši gan ZSS, gan premjera amata kandidātu.

“Jebkurai partijai ir svarīgi, lai tai dod izpildīt vēlētājiem dotos solījumus, bez šaubām vairāk var izdarīt koalīcijā, bet arī opozīcijā var paveikt daudz. Svarīgākais partijai ir vēlētājs,” sacīja Krauze.

Taujāts, JV paziņojumu, ka tā nestrādās ar ZZS koalīcijā, ja ZSS turēsies pie kādreizējā Ventspils mēra Aivara Lemberga, viņš teica, ka šobrīd vēl nav novilktas sarkanās līnijas, – JV pasteidzās par ātru. ZZS ir svarīgi sagaidīt vēlēšanu rezultātus, un jādomā par to, kā vēlētājiem dotos solījumus pildīt un strādāt tā, lai “Latvijai būtu labāk”.

Jau ziņots, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) neredz iespēju arī turpmāk sadarboties ar ZZS, ja tā turpina turēties pie kādreizējā Ventspils mēra Aivara Lemberga, šodien pēc vēlētāju aptaujas rezultātu publiskošanas teica Kariņš.

Viņš uzsvēra, ka līdz šim neredzēja un arī tagad neredz iespēju sadarboties ar cilvēku, kurš ir iestājies pret Latvijas sadarbību ar NATO, ar cilvēku, pret kuru ASV ir vērsusi sankcijas saistībā ar korupciju un kurš tiek vainots nopietnos noziegumos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm