Trojanskis tur solījumu un apēd “nacionāļu” bukletu

Epidemiologs Ņikita Trojanskis svētdienas, 2. oktobra, vakarā turējis iepriekš doto solījumu un notiesājis “Nacionālās apvienības”(NA) vēlēšanu bukletu.

3. oktobrī 11:39

Trojanskis 31. augustā, mēnesi pirms 14. Saeimas vēlēšanām, mikroblogošanas vietnē “Twitter” pauda pārsteigumu par provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem, konkrēti to, ka partijai “Progresīvie” ir izredzes apsteigt partiju apvienību “Attīstībai/Par!”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


Šā gada 30. augustā epidemiologs internetā vēstīja: ja “Progresīvie” apsteigs “Attīstībai/Par” 1. oktobrī, es apsolu apēst “Nacionālās apvienības” bukletu.

Pēc vēlēšanām Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie rezultāti liecināja – prognoze ir piepildījusies. Drīz pēc tam Trojanskis paziņoja – “Instagram” tiešraidē viņš vakarā svinīgi apēdīs NA partijas bukletu.


Lietotāji jautāja, vai tiešām bukletu, nevis programmu? Atbilde bija – tieši bukletu. “Piesekojiet, un ēdīsim NA kopā!” svētdienas vakarā soctīklos rakstīja epidemiologs.

Citi jautāja, kādā veidā viņš ieturēs šo maltīti, vai kopā ar jogurtu, blendēs vai kā citādi.

Svētdienas, 2. oktobra, vakarā Trojanska tiešraidei “Instagram” pieslēdzās vairāki simti skatītāju, lai būtu klāt solījuma izpildes brīdī. Tiešraidei sākoties, tapa skaidrs – Trojanska bukleta “ēdienam” būs arī piedevas – humuss un grieķu jogurts.

“Es ilgi domāju, kā es to ēdīšu. Gastronomiski – es esmu idiots. Es neprotu cept, neprotu vārīt. Es neko neprotu virtuvē! Tāpēc es nopirku jogurtu, lai mazinātu tintes ietekmi uz kuņģi. Es nopirku humusu, tabasco – to man ir īpašs plāns izmantot ar viena kandidāta seju… Un vēl es nopirku ķīniešu “fast food”, lai, iespējams, samiksētu ar bukletiem, ja nu būs pilnīgi slikti,” pirms maltīti sāka atklāja Trojanskis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svinīgais ēdiens tika ieturēts kopmītnēs Oksfordas Universitātē, kur viņš šoruden sāka studijas doktorantūrā.

No sākuma Trojanskis izplēsa bukleta fragmentu ar NA politiķi, bijušo ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu. Trojanskis teica, ka to ir baigi grūti apēst, laikam bija nepieciešams attiecīgo programmas fragmentu izvārīt, viņš secināja. Pēcāk viņš ar šķērītēm no cita bukleta eleganti izgrieza trīs NA līderu sejas – Nauri Puntuli, Ināru Mūrnieci un Rihardu Kolu. Viņš arī eksperimentēja ar piedevām.

“Es nejūtu atšķirību, Mūrniece ar tabasko vai Mūrniece bez tabasko. Viņa ir tik asa,” pauda Trojanskis. Epidemiologa vakariņas ilga bija apmēram 40 minūtes garas.

Trojanskis neslēpa, ka šāda rīcība var būt arī letāla. Tikmēr tiešraides skatītāji bija sajūsmināti par to, ka epidemiologs turēja savu vārdu.

“Solījums ir jātur!” raksta Edgars, piebilstot, ka par to – visa cieņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm