Saeimā ievēlētais Patmalnieks atstāj premjera biroja vadītāja amatu

14. Saeimā ievēlētais “Jaunās Vienotības” politiķis Jānis Patmalnieks atstājis Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) biroja vadītāja amatu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

2022. gada 1. decembrī 15:25

Pamatojoties uz Patmalnieka uzteikumu, Kariņš otrdien izdevis rīkojumu izbeigt darba tiesiskās attiecības ar viņu 30. novembrī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No 1. decembra par premjera biroja vadītāju iecelta Ieva Zīberga. Darba līgums ar viņu noslēgts uz Kariņa pašreizējo amata pilnvaru laiku, kā to paredz Valsts pārvaldes iekārtas likuma 25. pants. Zībergas mēnešalga būs 4827 eiro.

Zīberga kopš 2019. gada bija Ministru prezidenta padomniece politikas plānošanas un komunikācijas jautājumos, savukārt iepriekš deva Kariņam padomus komunikācijas jautājumos Eiropas Parlamentā.

Patmalnieks atbilstoši interešu konflikta novēršanas regulējumam pēc ievēlēšanas Saeimā bija solījis atstāt premjera biroja vadītāja amatu.

Saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli Ministru prezidenta biroja vadītāja amats nav savienojams ar parlamenta deputāta statusu un tas jāatstāj mēneša laikā kopš deputāta pilnvaru apstiprināšanas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm