Rosļikovs: Koalīcija un opozīcija ir spekulācija. Viena bez otras izdzīvot nevar

Jaunpienācējiem “Stabilitātei!”, kā liecina vēlētaju aptaujas, varētu būt izdevies iekļūt Saeimā. Viņi mērķtiecīgi centās atvilt balsis “Saskaņai” un “Latvijas Krievu savienībai”.

Šampanietis partijas “Stabilitātei!” pulcēšanās vietā “Wellton Riverside SPA Hotel” nelīst. Pēc vēlētāju aptaujām gan partija iekļuvusi Saeimā, tomēr, sākot ienākt oficiālajiem rezultātiem, prognozes nav tik labas.

Premjera amata kandidāts Alekseja Rosļikovs pašreiz atturas no jebkādu secinājumu izdarīšanas.

Vaicāts par to, vai viņa vēlētāji varētu būt bijušie “Saskaņas” un “Latvijas Krievu savienības” atbalstītāji, Rosļikovs norāda, ka viņa partijas vēlētāji ir latviski runājoši: “40% no mūsu atbalstītājiem ir latviski runājoši latvieši, tāpēc tie varētu būt arī “Konservatīvo” vai “Nacionālās apvienības” vēlētāji.

Premjera kandidāts koalīciju un opozīciju uzskata par spekulāciju: “Absolūti visi 100 ievēlētie deputāti var veidot rezultātu tikai tad, ja strādā kopā. Opozīcija nepārtraukti sadarbojas ar koalīciju.”

Ir jābūt lielam ideālistam un drusku trakam, lai kļūtu par žurnālistu. Kristīne apvieno abus. Stāsta galvenā vērtība ir cilvēks. Vienmēr.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm