Pie vēlēšanu iecirkņiem atkal veidojas rindas

Šodien 66 vēlēšanu iecirkņos dienas pirmajā pusē turpinās iepriekšējā balsošana 14. Saeimas vēlēšanās. Šajos iecirkņos ir iespējams nodot balsi glabāšanā vēl pirms oficiālās balsošanas dienas.

Šodien, 29. septembrī, nobalsot var no pulksten 9 līdz 12. Kā novēroja TV3 Ziņas, iecirkņos veidojas rindas. Centrālās vēlēšanu komisijas vadītāja gan aicina šo iespēju neizmantot bez nopietna iemesla, vēršot uzmanību, ka iepriekšējā balsošana iespējama tikai 66 no kopumā vairāk nekā 900 iecirkņu, kas darbosies sestdien.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlētāji, kuri nodevuši balsi glabāšanā, drīkst pārdomāt un balsot atkārtoti vēlēšanu dienā, sestdien. Tādā gadījumā glabāšanā nodoto balsojumu neņems vērā. Katrā pašvaldībā vismaz vienā iecirknī nobalsot iepriekš varēs arī piektdien no pulksten 10 līdz 16, bet Saeimas vēlēšanu dienā balsot varēs no pulksten 7 līdz 20.

Pirmdien, kas bija pirmā diena, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi, šo iespēju izmantoja 0,73% jeb 11 316 vēlētāji, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

Piektdien, 30. septembrī, nodot balsi glabāšanā varēs no plkst.10 līdz 16, savukārt sestdien no plkst. 7 līdz 20 notiks pašas Saeimas vēlēšanas.

14. Saeimas vēlēšanām reģistrēti 19 kandidātu saraksti, kuros uz 100 deputātu vietām parlamentā kopumā pretendē 1829 deputātu kandidāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm