Ne tikai tiesības, bet arī atbildība. Sabiedrībā zināmi cilvēki aicina doties vēlēt

Tās ir ne tikai mūsu tiesības, bet arī atbildība. Tā par došanos vēlēt saka daudzas sabiedrībā zināmas personības, kuras TV3 Ziņas sastapa pie iecirkņiem.

Dziedātāja Katrīna Gupalo ar pianistu Andreju Osokinu šorīt savu izvēli Saeimas vēlēšanās izdarīja Rīgas 1. ģimnāzijā. Mākslinieki vēlēt dodas katru reizi un to šogad īpaši aicina darīt ikvienu atbildīgu pilsoni.

“Jo pasaule ir citāda, tā ir kardināli mainījusies kopš 24. februāra un mēs redzam, cik svarīgi ir mācīties jau no pirmā soļa un tas ir tikai pirmais solis – aiziet uz vēlēšanām. Būvēt savu iekšējo pasauli tā, ka tu tikai neesi viens, neesi pats par sevi un tev ir vienalga, kas notiek pasaulē, kas notiek tavā zemē,” stāsta Gupalo.

“Tas ir katra cilvēka pienākums, atbildība un mums vajag rūpēties par savu valsti, kaut ko darīt tās labā. Un aiziet uz vēlēšanām ir viena no ļoti svarīgām sastāvdaļām,” teic Osokins.

Savukārt kardiologs Andrejs Ērglis uzsver  – tiem, kuri šogad neies balsot, nebūs arī nekādu tiesību kritizēt vēlēšanu iznākumu vai mūsu valsts nākotni: “Mīļie cilvēki, tā jau ir tā jūsu iespēja. Kā jūs varat būt neapmierināts ar to, kur jūs vispār nepiedalījāties. Ja mums par to ir jārūpējās, tad ir arī mūsu atbildība. Tā ir katra cilvēka pašcieņa un tas ir iemesls, kādēļ mums ir jāiet balsot.”

Tikmēr diriģents Ints Teterovskis aicina atmest saukli – “mana balss jau neko nemainīs”. Viņš uzsver, tāpat, kā kopkorī, arī vēlēšanās katra balss ir svarīga: “Un arī tur dzied gan alti, gan basi, gan tenori un soprāni, katram jau ir tā sava balss, kas ir jānotur. Tāpat arī vēlēšanās, bet kopīgi jau mēs ejam uz vienotu rezultātu, kas ir labklājīga un pārticīga valsts un laimīgi iedzīvotāji.”

Uzrunātie arī aicina izvēli vēlēšanās izdarīt apdomīgi, vērtējot partiju solījumus un kandidātu iepriekšējos darbus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm