“Nacionāļi” uzskata, ka “Jaunajai Vienotībai” jādod iespēja pirmajiem veidot koalīciju

Pēc provizoriskajiem rezultātiem 14. Saeimā iekļuvusi arī “Nacionālā apvienība”. Viņu sniegums varētu būt raksturojams kā stabils.

Saeimas ārlietu komisijas priekšsēdētājs un partijas līderis Rihards Kols ir priecīgs, ka vēlētāju aktivitāte šajās vēlēšanās bijusi lielākā nekā 2018.gadā.

Emociju gamma partijā esot dažāda, jo īstie rezultāti vēl kādu laiku jāgaida, norāda Kols: “Noteikti nevajadzētu noiet zem tā rezultāta, kāds bija iepriekšējās vēlēšanās. Ja būs lielāks, tad tas, protams, ir labs rezultāts, bet pagaidām daudz nezināmā.”

Vaicāts par to, vai pašreizējam līderim “Jaunajai Vienotībai” vajadzētu turpināt vadīt valdību Kols norāda, ka tai būtu jābūt partijai, kas pirmā aicina pārējos “sēsties pie kopīga galda”: “Tā ir partija, kas ir latviska un iestājas par Latvijas suverenitāti. No vēlēšanu rezultātiem tai būtu jābūt pirmajai, kas aicina pārējās partijas veidot jauno valdību.”

“Nacionālā apvienība” ir gatavi strādāt kopā ar “Vienotību”, norāda Kols. Skaidras “sarkanās līnijas” partija novilkusi ar prokrieviskajām partijām, bet tiešu “jā” citām partijām arī vēl nesaka.

Žurnālists
Medijos darbojas 10 gadus. Iepriekš strādājis ziņu aģentūrās, savukārt ikdienā TV3 Ziņās vēsta par aktuālo ekonomikā un politikā, padziļināti pievēršoties valdības darbam, transportam un enerģētikai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm