“Konservatīvajiem” 14. Saeimas vēlēšanās, iespējams, piedzīvots smags zaudējums

Aptaujas no vēlēšanu iecirkņiem liecina, ka pārstāvniecību Saeimā varētu būt zaudējuši “Konservatīvie”, kuriem iepriekšējās vēlēšanās veicās ļoti labi.

“Konservatīvie” vēlēšanu naktī ir pulcējušies vienā no viesnīcām Pārdaugavā un noskaņojums tur piezemēts. Partijas līderis Jānis Bordāns arī ir starp vēlēšanu rezultātu sagaidītājiem.

Pirms četriem gadiem “Konservatīvajiem” bija trešais labākais rezultāts. Vēlētāju aptaujas liecina, ka šajās vēlēšanās partija, iespējams, nebūs tikusi Saeimā. Atskatoties uz paveikto, Bordāns norāda, ka ir lepns par partijas paveikt: “Mēs esam lepni par to, ko esam izdarījuši četru gadu laikā. Es domāju, ka daudzas partijas, kuras ir droši tikušas iekšā, 20 gadu laikā nav izdarījušas tik daudz, cik paveica “Konservatīvie”, kamēr bija Saeimā.”

Bordāns ir pateicīgs vēlētājiem, kuri deva iespēju “Konservatīvajiem” strādāt 13. Saeimā. Tāpat viņš ir pateicīgs šī gada vēlētājiem.

Partijas līderis ir pārliecināts, ka viņi novērtēs partiju pēc vairākiem gadiem.

Žurnālists
Vairāk nekā 20 gadu pieredze žurnālistikā. Specializējies politisko notikumu atspoguļošanā, ziņojot par sabiedrībai nozīmīgām norisēm

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm