Kariņš pateicībā balsotājiem: “Šovakar kopīgi stiprinām demokrātiju, valsti!”

1. oktobrī 20:14

Kā jau paredzēja vairākas socioloģiskās aptaujas un nupat redzētie “exit poll” dati, tad 14. Saeimas vēlēšanās pārliecinoši uzvarētāji ir partija “Jaunā vienotība”. TV3 Ziņas tiešraidē no premjera partijas biroja Vecrīgā ziņo, ar kādām ovācijām “Jaunajā Vienotība” ir sagaidījusi jaunos aptauju datus.

Nupat uzzinot aptaujas datus, “Jaunās Vienotības” birojā nekādu gaviļu gan nebija. TV3 Ziņas skaidroja, kāpēc partijai tik piesardzīgi un klusi sākusies vēlēšanu nakts.

Premjers Krišjānis Kariņš (JV) teica – ka, cik zināms, salīdzinot ar iepriekšējām, 13. Saeimas vēlēšanām, aktivitāte šoreiz ir lielāka, kas ir lieliski.

Krišjānis Kariņš
Ministru prezidents, “Jaunā Vienotība”

“Mūsu senči pirms 100. gadiem neatkarību izcīnīja ar ieročiem. Pirms 30 gadiem atjaunojām demokrātisko valsti. Šovakar kopīgi stiprinām demokrātiju, valsti! Paldies visiem, kas nobalsojuši!”

Drīz vien atskan arī ovācijas , “Jaunajai Vienotībai” sagaidot aģentūras LETA, Latvijas Televīzijas (LTV), Latvijas Radio un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sestdien veiktās nobalsojušo vēlētāju aptaujas pie iecirkņiem (“exit poll”) rezultātus.

Kariņš gan norādīja – ir pārsteidzīgi izdarīt secinājumus, jo aptaujas dati vēl nav vēlēšanu iecirkņos saskaitītie dati. Vakara, nakts garumā būs zināmi īstie dati, kad arī varēs spriest par rezultātiem. Kariņš pateicās visiem, kas nobalsojuši, norādot, ka “šādā veidā stiprinām savu valsti savu demokrātiju.”

Jau ziņots, ka lielāko vēlētāju atbalstu 14.Saeimas vēlēšanās varētu būt guvušas “Jaunā vienotība” (JV), Apvienotais saraksts (AS) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), liecina aģentūras LETA, Latvijas Televīzijas (LTV), Latvijas Radio un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sestdien veiktā nobalsojušo vēlētāju aptauja pie iecirkņiem (“exit poll”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saskaņā ar vēlētāju aptaujas datiem 5% barjeru varētu būt pārvarējušas un Saeimā iekļūtu vēl piecas partijas – Nacionālā apvienība (NA), “Progresīvie”, “Stabilitātei!”, “Latvija pirmajā vietā” (LPV) un “Attīstībai/Par!” (AP), bet vēl vairākas ir tuvu šai robežai. To, kuras partijas būs pārstāvētas 14.Saeimā, parādīs tikai oficiālie Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm