Ījabs atzīst – AP izšķirošos mirkļos varētu būt bijis raitāks lēmumu pieņemšanas process

Partiju apvienības “Attīstībai/Par (AP)” lēmumu pieņemšanas process izšķirošos mirkļos varētu būt bijis raitāks, komentējot potenciālos rezultātus 14. Saeimas vēlēšanās, atzina Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ījabs (“Attīstībai/Par!”).

Ivars Ījabs
AP

“Mums jāpievērš uzmanību organizācijas pārmaiņām. Zinām, ka īpaši izšķirošos mirkļos tas, kas mums ir pietrūcis, – ka esam bijušas vairākas organizācijas apvienībā, kas ir padarījis lēmumu pieņemšanu ne ļoti ātru.”

Ījabs pateicās vēlētājiem, kas atdeva par partiju balsis, apliecinot, ka “būsim cieti, noturīgi, tieši tādi paši, kā bijām iepriekš,” sacīja Ījabs.

Pēc viņa teiktā, Latvijas pilsoņi 14. Saeimas vēlēšanās ir pauduši savu gribu, ko AP novērtē. “Esam cīnījušies, lai Latvija būtu demokrātiska valsts. Vēlēt ir aizgājuši daudz cilvēku, labs skaits. Ja paskatāmies uz rezultātu izmaiņām dažādām partijām, rezultāti staigājuši augšā, lejā. Šīs bijušas izšķirošas vēlēšanas. Zinot veco teicienu, zinām, kādas reformas jāveic,” sacīja Ījabs.

Viņš atgādināja, ka veikuši daudzas reformas, bet saņēmuši vēlētāja skeptiskāku vērtējumu. Tas gan neko nemaina, – AP turpinās strādāt.

Par to, kas sekos pēc vēlēšanās, pagaidām nedomā – patlaban AP vēl ir Saeimā un valdībā, tāpēc sagaidīs vēlēšanu rezultātus un tad arī tos komentēs.

TV3 Ziņas novēroja, ka par spīti tam, ka AP nav 100% zināms, vai tā pārvarēs 5% barjeru, gaisotne tās rezultātu sagaidīšanas vietā ir pozitīva – dejas, mūzika, atspirdzinoši dzērieni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm