Iedzīvotāji spriež, kādam ir jābūt pirmajam jaunās Saeimas pieņemtajam lēmumam?

2. oktobrī 11:27

Kādam ir jābūt pirmajam lēmumam, kas būtu jāpieņem jaunajai – 14. Saeimai? “900 sekundes” šo jautājumu devās uzdot Latvijas iedzīvotājiem!

“Noteikti gribētu pārziemot un nebūt aukstumā, lai dzīvokļos nebūtu 15 grādu, lai varētu samaksāt. Zinu, ka darba devēji ceļ algas, bet ne visi paceļ algas un ir cilvēki, kuri nevarēs samaksāt divas, trīs reizes lielākus rēķinus,” spriež Olga.

“Skolotājiem un mediķiem pacelt algas, protams. Tie ir divi paši svarīgākie, kas audzina mūsu mazos bērniņus,” saka Ieva.

“Parlamentam vajadzētu, lai cilvēki atgriežas atpakaļ no ārzemēm, lai viņiem šeit – Latvijā – ir darbs,” tā Sandra.

Džordžs
emigrējis latvietis

“Atgriezt visus, kas ir emigrējuši, mani tai skaitā. Rīt man ir piektā emigrācija, braucam prom no Latvijas. Nepaliekam šeit, jo ir bezjēdzīgi skatīties uz šīm sejām, tie jau nav vadītāji.”

“Lai nebūtu mums tās atšķirības starp krieviem, latviešiem, ukraiņiem, lai būtu stabilitāte. Dažādās nacionalitātes jāapvieno, jo mēs jau nekur nespruksim prom viens no otra,” uzskata Anita.

“Es domāju, ka, pirmkārt, jāsakārto jaunais budžets un robežas jautājumi, neapšaubāmi, – mums ir divas naidīgas kaimiņvalstis. Daudzas lietas prasa steidzamu risinājumu,” uzskata Andris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gāze, apkure un elektrība, apkure patlaban ir vissvarīgākā. Gāzi no Krievijas tagad neņem, pašiem savu gāzes termināli vajadzētu, tad būtu nodrošinājums uz priekšdienām,” spriež Anda.

“Lai bērniem būtu lielāks pabalsts, es pa diviem bērniem saņemu simts eiro, viņi ir skolēni, nevar iztikt. Vēl vajadzētu pabalstu vientuļām mātēm,” saka Elita.

“Ziniet, mani personīgi viss apmierina, goda vārds, nezinu ko vēl piebilst,” pozitīvi noskaņota ir Vera.

Problēmas gan saredz Maira. “Protams tas parastais jautājums – nav skolotāju, trūkst bērnudārza audzinātāju. Tā es domāju,” spriež Maira.

“Malkas trūkums ir problēma, man sociālais dienests nedod. Man saka, ka esmu bagāts, jo man ir dzīvoklis, tad man malka nepienākas, man tas jāpārdod. Kāda velna pēc?” neizpratnē ir Juris.

“Tie, kas tiks ievēlēti – esiet labsirdīgi, godīgi, kārtīgi un rīkojieties tā, lai, piemēram, Āgenskalna tirgū patērētāju kļūtu vairāk un pārtikas grozs cilvēkiem būtu bagātāks un viņi varētu nolikt ziedus uz galda,” aicina Gunta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka pēc pašreiz CVK mājaslapā pieejamās informācijas, “Jaunā vienotība” (JV) nākamajā Saeimā varētu būt ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – 16, “Apvienotais saraksts” (AS) un Nacionālā apvienība (NA) – pa 13, “Stabilitātei!” (S) un “Progresīvie” (P) – pa 10, bet “Latvija pirmajā vietā” (LPV) – 9 mandātus.

14.Saeimas vēlēšanās Latvijā nobalsoja kopumā 912 180 vēlētāju jeb 59,14% balsstiesīgo iedzīvotāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm